Ak je niečo, čo niekedy vzal svet zmrzliny búrkou ako Halo Top, nevieme to. Nízkoalkoholické nízkotučné pivo s nízkym obsahom cukru sú odpoveďou na modlitby sladkých zubov dieterov – napriek tomu zoznamy zložiek čítajú ako zložky zmrzliny: sú mlieko, smotana, vajcia a cukor medzi iné prísady. A zatiaľ čo veľké mená značky, ako je Breyers, sa šikanujú, aby zodpovedali jeho géniu, existuje jeden dokonca zdravší produkt, ktorý sa na Amazone ticho číhal.

KÚPTE TERAZ: Yonanas Frozen Healthy Dessert Maker, 50 dolárov; Amazon.com

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Banán Split Day je piatok! Nemôžeme čakať! Vytvorte rozdelenie 100% ovocných banánov bez mliečnych výrobkov použitím Yonany namiesto zmrzliny! Urobte to rodinnou zábavnou aktivitou a nechajte deti zapojiť sa do svojich obľúbených kombinácií ovocia a hrozienok.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Yonanas (@yonanas)

Nie je to vlastne zmrzlina, ale stroj, ktorý premieňa ovocie na veci. A ak môžete prekonať svoje smiešne meno – Yonanas – uvidíte, prečo stojí za to vyčistiť miesto na vašom pulte. Mäkké servírovanie, ktoré Yonanas vyráža, je zdravé (ako Halo Top) a má nízky obsah cukru (ako Halo Top), ale je tu jeden veľký rozdiel: má len jednu zložku. Keď vyrazíte kusy mrazeného ovocia do stroja mini stroja, rozdrví ich do konzistencie podobnej sorbetov. To je to – len ovocie, nejaký kombo. Samozrejme, že by ste mohli naplniť tubu s cukrovinkami a gréckym jogurtom, ak sa vám to bude páčiť.

KÚPIŤ TERAZ: Yonanas Elite Frozen Healthy Dessert Maker, 105 dolárov; Amazon.com

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Potrebujete poslednú zelenú recept na #StPatricksDay? Máte šťastie! Otočte 2 banány + 1 šálku mrazených kiwi do tohto nádherne zeleného Kiwi Yonanasa!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Yonanas (@yonanas)

Pôvodný model je menej ako 50 dolárov a práca sa robí, aj napriek tomu, že hodnotitelia sú znepokojení, že je to hlučné a nie také silné. Elite $ 105 verzia má dvojnásobok výkonu. Neprekvapuje, že obaja sú najpredávanejšími na Amazonke a Elite je z Oprah’s Favorite Things of 2016. “Tento gadget zmení zmrznuté ovocie na jemné servírovanie bez mliečnych výrobkov alebo pridaného cukru. napísala. Všetko, čo dostane z domu Oprah, je legitímne v našich knihách.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.