bavlna Candy Grapes

Gräper

Už ste niekedy trochu roztiahli pravdu, keď sa pokúšate prinútiť vaše malé deti, aby jedli ovocie? “Toto hrozno je sladké ako cukríky,” povedali. No, sme tu, aby sme vám povedali, že tam sú skutočné hrozno tam, že sa splní sny rodičov, pretože – čakať na to – chutia a vonia ako vajcia.

Tento nový odrodu je hybridné ovocie, ktoré trvalo osem rokov. Podľa blogu potravín NPR Soľ, hrozno vyrába spoločnosť s názvom Grapery v spojení s medzinárodnou organizáciou pre ovocie. Toto hrozno nie je geneticky modifikované. Namiesto toho boli vytvorené kombináciou mnohých rôznych druhov hrozna a veľa pokusov – 100 000 skúmaviek plných skúšok rastlín, aby boli presné. Jeden z nich vyrástol hrozno, ktoré veľmi napodobňovalo populárny karnevalový sladký. Bavlnené cukríky obsahujú o 12% viac prírodného cukru ako ich normálne náprotivky, ale to je stále oveľa lepšie ako skutočná cukrová vata.

Tím Delish mal možnosť ochutnať hrozno z Cotton Candy (náš starší redaktor ich priniesol do kancelárie po tom, čo ich zaujal ich popis na Fresh Direct) a môžeme svedčiť o tom, že skutočne chcú ako ich menovec. Všetci sme súhlasili s tým, že keby sme ich cítili zatvorenými očami, boli by sme presvedčení, že ide o cukrovinky. Jediná vec, ktorá sa odlišuje od tohto ovocia v porovnaní so zvlákňovaným cukrom, je textúra.

Nájdite viac vynikajúceho obsahu potravín na Delish:


Vyhľadajte perfektný recept z našej domovskej stránky
Zistite najnovšie správy o potravinách
Získajte knihu receptov na uloženie vašich obľúbených jedál
Zaregistrujte sa do našich bezplatných bulletinov
Pozrite sa na Facebook, Pinterest a Twitter