obraz

Nezabudnite to nalepiť neskôr!

Austrália: Vianočný strom Peppermint Dark Mocha

obraz

Starbucks

Zelená čajová šľahačka a červené a zelené bobule cukríkov sú riff Starbucks Australia na slávnostnom smreku. Spodná polovica je mäta mäty piepornej s tmavou čokoládou a prichádza horúca alebo v štýle Frappuccino.

Brazília: Čierny les Frappuccino

obraz

Starbucks

Čierny lesný koláč – alebo floresta negra, ako je to známe v Brazílii – je prázdninová základňa a tento Frapp je inšpirovaný tým, s čokoládou z čiernej a čerešňovej.

Čína: Vianočné Panettone Latte

obraz

Starbucks

V Taliansku ešte nie je žiadne zariadenie Starbucks, preto Čína používa ikonický vianočný koláč v krajine batožiny ako svoju vlastnú latte. Len milovníci ovocnej torty potrebujú: Je to základná omáčka je ochutená ako jedna, potom sa premieša do espressa. Horná vrstva pareného mlieka je bodkovaná suchými jablkami, pomarančmi a brusnicami.

Nemecko: Fudge Hot Chocolate

obraz

Starbucks

Chocaholici sú posadnutí týmto vracajúcim sa favoritom, čo je mimoriadne čokoládový odber pravidelnej horúcej čokolády Starbucks. Nielenže sa v nápoji nachádza fudgeový sirup, šľahačka má chuť fudge-y a je doplnená zlatými biele čokoládové kudrlinky.

Indonézia: Praline Mocha

obraz

Starbucks

Táto moka sa opäť stala menu po Európe a Ázii a tento rok pristála na Indonézii. S jednoduchou príchuťou lieskových orechov a mocha drizzle je to viac milovaná klasika než dobrodružný nováčik.

Japonsko: malinová čokoláda Frappuccino

obraz

Starbucks

Japonská kombinácia s príchuťou vyzerá, že patrí do prázdnin, ale chuť je trochu letná. Baristas mieša bielu čokoládu s kyslou malinovou v mochu alebo Frappuccino forme, potom top dollop šľahačky s rovnakými prísadami.

Kórea: Valencia Orange Tea Latte

obraz

Starbucks

V Kórei je najkrajší dovolenkový nápoj v ponuke kávového giganta skutočne čajová. Tento oranžový a čierny čaj latte prichádza s pol mesiaca sušeného citrusu.

Mexiko: čučoriedková biela čokoláda Mocha Latte

obraz

Starbucks

Starbucks používa v tejto mokej bielej čokoláde, takže je trochu sladšia ako základná. Je dodávaný s stuhami brusinkovej omáčky a kryštalizovaného brusnového cukru.

Singapur: Toffee Nut Crunch Latte

obraz

Starbucks

Neexistuje veľa karameliek, ktoré sa nedajú lepšie – čokoládové tyčinky, zmrzlinové poháre, káva. Táto orechová latka chutí rovnako ako je a je plná chrumkavých kúskov toffee.

Malajzia: Teavana Apple Black Tea

obraz

Starbucks

Starbucks uzavrela svoje obchody Teavana začiatkom tohto roka, ale čaje značky sú stále k dispozícii. Malajzia zmiešala čierny čaj s jablkovým džúsom, aby vytvorila špeciálnu chuť na sviatky. Je dokončená škoricovou penou.

Thajsko: Vanilka Nugát Latte

obraz

Starbucks

Táto nová latte chutí ako niečo, čo by ste vytiahli z čokoládovej škatule: espresso sa zmieša s nugátovou omáčkou a francúzskou vanilkou. Potom to dokončiť, baristy pridať šľahačku, zmiešané bobule drizzle, a jahodový mandľový nugát cukroví kríza.

Veľká Británia: Slávnostné studené varenie s oranžovou a brusnicami

obraz

Starbucks

Jedná sa o klasický studený varec Starbucks, špičatý sladkým sirupom a zmiešaný s kúskami oranžovej a brusnicových bôbov. Je to ideálne pre ľudí, ktorí nechcú vyzerať, ako by si popíjali nenásytný dovolenkový nápoj … ale chcú popíjať na sviatočný prázdninový nápoj.