Keď ve Vegas, koľko ste ochotní staviť? Pub v Monte Carle dúfa, že na stôl umiestníte 29 dolárov a pokúsite sa obdržať bezplatné jedlo. Ale toto bezplatné jedlo neprichádza bez rizika. Najprv budete musieť konzumovať cheeseburger s objemom 8 libier, po ktorom nasleduje 32-uncia pohár piva alebo koreňového piva, všetko do 45 minút.

8 pound burger

whats-on.com

Viac od Delish: Dine and Dash: Súťaže pre milovníkov jedla a nápojov

Ak si myslíte, že je to istá stávka po všetkých tých rokoch, ktoré znižujú štvrťročné bežce a niekoľko jazdcov v jednom sedení, možno budete chcieť získať zmysel toho, prečo ste pre. Podľa Los Angeles Times, patchou v Pub Challenge je štyri libry zemiakového Angus hovädzieho mäsa – to je ekvivalentné približne 16 bežcom bežnej veľkosti. Je to pokryté librou syra; libra šalátu, paradajky, karamelizovanej cibule a jalapeño papriky; tajnú omáčku, a spočíva na dvoch librách. Trvá 30 až 45 minút na varenie a má priemer 10 centimetrov. Toto gigantické jedlo vás nebude stáť len 45 minút; dá vám späť 11 000 kalórií.

Viac z Delish: 10 veľkých reštaurácií výziev stravovania

Pub Challenge nie je nový. Bolo to asi rok. Skúsilo to sto päťdesiat ľudí. Tri jedlíci, ak tomu môžete veriť, skutočne uspeli. Ak sa vám to nepodarí, cena sa zvýši na 49 EUR.

Odvážili by ste sa najesť 8-libier hamburger za menej ako 45 minút?

Nájdite viac vynikajúceho obsahu potravín na Delish:

Vyhľadajte perfektný recept z našej domovskej stránky
Zistite najnovšie správy o potravinách
Získajte knihu receptov na uloženie vašich obľúbených jedál
Zaregistrujte sa do našich bezplatných bulletinov
Pozrite sa na Facebook, Pinterest a Twitter