Na Delishi sme na tom trochu naštartovaní, takže je len prirodzené, že trend ošúchaných zmrzlinových chutí nás zachytil. Zdá sa, že každý druhý deň vidíme oznámenie o inom type alkoholu – whisky, vína, piva – ktoré sa začleňujú do našej obľúbenej občerstvenia neskoro večer (kedykoľvek). Najlepšia časť? Tieto potenciálne zmrzliny vyvolávajúce zmrzliny vhodne kombinujú vaše stravovacie návyky do jedného posedenia. Zrušili sme 19 firiem, ktorí môžu dodávať tovary pre vás, aby ste mohli vyrábať zmrzlinové poháre, špinavé zmrzlinové sendviče, opité mliečne zmesi a akékoľvek iné nápoje, ktoré môžete pridať.

1. Snobar

Príchuť z tejto značky, ktorá sa môže pochváliť, že je to ORIGINÁLna zmrznutá zmrzlina s kokteilom – patrí Brandy Alexander čokoládový čip a ružový veverička (myslíte, že Brandy, mandľový likér a krema de kakao v tieni bublinovej ružovej). V súčasnej dobe nájdete iba značku v Kalifornii, Floride a Arizone … ironickú pre taký chladný názov.

obraz

2. Zmes

Miešanie chlastu a zmrzliny do jedného? Myslím, že áno. Táto značka slúži príchutiam ako je biely ruský, modrý havajský a máslovaný rum.

obraz

3. Jeniho

Ak sa niekedy stretnete s ulicami v Atlantě, Los Angeles, Nashville, Tenn. Alebo v Clevelande, zastavte sa v jednom z Jeniho obchodov, aby ste ochutnali chutný kúsok Whiskey a Pecans.

obraz

4. Zamrznuté pylóny

Kombinácia čokolády a alkoholu je nepríjemná, takže táto značka Malted Milk Chocolate Stout len ​​robí to, čo sa cíti dobre.

obraz

5. Soľ a sláma

Tieto obchody v západnom pobreží nesú zmrzlinu Stumptown Coffee a Burnside Bourbon. Máte moje povolenie nahradiť svoj denný pohár joe s týmto pronto.

obraz

6. Tipy Scoop

S názvami chuti, ako je Vanilla Bean Bourbon, nepotrebujem oveľa presvedčivejšie.

obraz

7. Mercerova vínna zmrzlina

Víno a večera všetko v jednom. Toto je dôležité (ľúto).

obraz

8. Bar na zmrzlinu

Štyri ochucené príchute … je to ako mini bar v chladničke.

obraz

9. Silver Moon

Ak ešte nie ste cez mesiac o zmrzlinovej zmrzline, možno táto značka Praline Irish Cream alebo Creme de Mint Chip zmení vašu myseľ.

obraz

10. FrozBroz

Títo bratia, ktorí v súčasnosti vytvárajú najkvalitnejšiu zmrzlinu v Minneapolise, dávajú svoje hlavy dohromady, aby každý týždeň vytvorili nové vône. Našťastie, niektoré z nich sú naplnené chlastom, ako je Black Lager s Candied Pretzels, Maple Bourbon Sladké zemiaky, Pina Colada, alebo (ak sa cítite extra dobrodružné) Pivné syry.

obraz

11. Fialové dvere

Napriek tomu, že jedinou alkoholickou chuťou v ponuke sú Whisky a Brandy Old Fashioned, tieto klasiky sa dostali na miesto.

obraz

12. Il Laboratorio de Gelato

Poviete “zmrzlinu”, hovorím “gelato”. Po niekoľkých lopatkách, nikto nebude vedieť rozdiel rovnako, takže pop, že Champagne-ochutený zmrzlina.

obraz

13. New Orleans Ice Cream Co.

Keď vykopnete do jednej z týchto pylov, bude to asi tak, akoby ste boli na Bourbon Street, mínus “Street”.

obraz

14. Pivovarská krava

Moo-ve cez triezu zmrzlinu, je tu iný dezert v meste.

obraz

15. Ciao Bella

Ako jediný Ciao Bella je alkohol orientovaný na gélato, Bourbon Caramel Chocolate má veľa humbuk, aby žil až do, ale jediné miesto bude to je dole šraf.

obraz

16. Buzz Bar

Svojím tvrdom, že sa nevzťahuje na vysoko-fruktózový kukuričný sirup, táto zmrzlina sa môže zdať ako reklama pre Mottove džúsy, ale tieto zmrznuté lahôdky nemôžu byť ďalej od detí. Chuť do Citrus Berry Drop alebo Drunken Cookie a váš prvý dojem sa bude mýliť.

obraz

17. Twisted Cream Colorado

Margarita, Glazed Donut (samozrejme s vodkou), Vodka Energy, Milk Stout? Dostanu jednosmerný lístok do Denveru, prosím.

obraz

18. Creme de Liqueur

Citrón a vodka, pistácie a lieskový orech, horchata, vanilka a rum robia tento krém trojúhelníkovou hrozbou.

obraz

19. Tip na dezerty

Pokiaľ ide o laktózu netolerantnú vo svete, tieto príchute sú všetko bez mliečnych výrobkov a s možnosťami ako Apple Pie-tini, Sangria, Lime-Rita a Biela ruština, môžete dostať dosť návyku, aby ste zabudli na tvoju mliekarskú dilemu.

obraz

20. Steveho

Ste to urobil, Steve.

obraz