Je to dobré.

výnosy:

6

Čas prípravy:

0

hodiny

15

min

Doba varenia:

0

hodiny

25

min

Celkový čas:

0

hodiny

40

min

prísady
1 1/2 lb.
kuracie wingettes a drumettes, pokušený suchý
1/2 c.
múka
1/2 c.
kukuričný škrob
košér soľ
Čerstvo mletý korenie
zeleninový olej
1/4 c.
kečup
1/4 c.
Sriracha
2 polievkové lyžice.
med
1 lyžička.
citrónová šťava
Opekané sezamové semienka na ozdobenie
Smery
  1. Spojte múku a kukuričný škrob v strednej miske. Sezonová zmes so soľou a korením. Vysekávajte každý kuracie kúsky v zmesi múky a kukuričného škrobu až do rovnomerného potiahnutia.
  2. Nalejte asi 1 1/2 “rastlinný olej do veľkej, hlbokej panvici alebo plytkého hrnca. Zahrejte na strednú teplotu, kým olej nedosiahne približne 350 stupňov F, alebo kým olej neprekvapí. (Ak pri prichytení do panvice prichádza splash vody, je to pripravené.)
  3. Pri práci v dávkach pridajte 3-4 kusy kuracieho kúta do horúceho oleja pomocou klieští. Nepoužívajte panvicu, alebo olej ochladí! Do jednej strany zahrievajte zlato hnedú, asi 3-4 minúty, potom otočte a varte, kým druhá strana nie je zlatá a kuracie mäso je varené, 3-4 minúty. Umiestnite vyprážané kurča na chladiaci stojan, ktorý je obložený papierovými uterákmi. Opakujte zostávajúce kurča.
  4. V strednej miske šľahačka spolu kečup, sriracha, med a citrónovú šťavu až do hladkej. V omáčke umyte varené krídla. Ozdobte opekanými sezamovými semenami. Podávajte teplý alebo pri izbovej teplote.

kórejský Chicken Wings

Chelsea Lupkin