Zahrejte svoj sviatočný stôl a váš dom s vôňou muškátového orieška, škorice, zázvoru a klinčekov s týmto utišujúcim dortom od Paula Deena.

Chytiť Paula Deen dňa Paula’s Best dishes, iba v potravinovej sieti.

výnosy:

8

prísady
torta
3 c.
múka na koláč
2 lyžičky.
prášok do pečiva
1 lyžička.
prášok na pečenie
1 lyžička.
mletý muškát
1 lyžička.
mletá škorica
1 lyžička.
mletý zázvor
1/2 lyžičky.
zemné klinčeky
2
držať maslo
2 c.
cukor
1/2 lyžičky.
soľ
4
vajíčka
1 1/4 c.
cmar
jemne nakrájané orechy
kakaový prášok
Buttercream Icing
3/4 c.
maslo
1/4 c.
skrátenie
štipka soli
6 c.
cukrovinkový cukor
1 1/2 lyžičky.
vanilkový extrakt
1/2 c.
ťažký krém
Smery
  1. Rýchle krémové maslo: Zmáčajte maslo, skráťte a spolu soľte, kým nebudete smotanová s elektrickým mixérom. Pridajte polovicu cukru cukrárov a porazte, kým svetlo a načechraný, asi 5 minút. Potom postupne porazte zvyšných cukrárov, striedajúcich sa s vanilkou a smotanou, až kým nie je všetko zapracované a poleva je veľmi ľahká a nadýchaná.
  2. torta: Predhrejte rúru na 350 stupňov F. Maslo a múka tri (8-palcové) koláče koláče.
  3. V malej miešacej miske navlečte spolu suché zložky: múčka z koláčov, prášok do pečiva, sóda z pečiva, mletý muškát, mletá škorica, mletý zázvor a mleté ​​klinčeky.
  4. Smotajte maslo, cukor a soľ, až kým nebude svetlo a nafukané elektrickým mixérom. Beat vo vajciach, 1 naraz, po každom pridaní dobrá bitka. Porazte v suchých surovinách a cmar striedavo, začiatok a koniec suché zložky.
  5. Keď je cesto dobre zmiešané a hladké, rozdeľte ho medzi tri pripravené koláče a pečte asi 25 minút, alebo kým špáradlo vložené do stredu koláčov nevyčistí. Nechajte vychladnúť v panvici po dobu 10 minút a úplne vychladnúť. Ak vrstvy koláčov počas pečenia mali trochu klenuté, odrezajte vrcholy dlhým, zúbkovaným nôžom, aby boli ploché a rovnomerné.
  6. Umiestnite prvú vrstvu, potiahnutú stranou nadol, na stojan na koláče alebo na dosku na podávanie. Do stredu koláča nalejte asi 3/4 šálky maslového krému. Roztiahnite ho takmer na okraji s ofsetovou špachtľou. Opakujte so zvyšnými dvoma vrstvami. Ozdobte hornú časť koláča jemne nakrájanými orechmi a kakaovým práškom.

ak there is one time of the year we feel free to indulge, it's during the holidays. There is one woman to turn to for supremely indulgent recipes: Paula Deen. Make sure everyone at the table has left sufficient room in their bellies before serving Paula Deen's Holiday Spice Cake for a perfect end to any indulgent meal.Catch Paula Deen on Paula's Best Dishes, Saturdays at 11:30 a.m. ET/PT only on Food Network.

Zdvorilosť potravinovej siete