Ako wow dovolenka večere hostí? Plnená bravčová panenka s viac slaninou.

výnosy:

6
– 8

prísady
6
plátky slaniny, nasekané
2
jablká, olúpané a jemne nakrájané
1
šalotka, jemne nakrájaná
3
strúčiky cesnaku, mleté
1 polievková lyžica.
nakrájaný čerstvý rozmarín
1/4 c.
nakrájané pekanové orechy
4 lb.
pečené bravčové mäso
košér soľ
Čerstvo mletý čierny korenie
2 polievkové lyžice.
celozrnný dijon
Smery
  1. Predhriatie rúry na 325 °. Vo veľkej panvici variť slaninu. Vypustite všetky 1/2 lyžice tuku. Pridajte jablká a šalotky do panvice a variť, kým zmäknete, 4 až 5 minút. Pridajte cesnak a variť, až kým voňavé, 2 minúty, potom zamiešajte do rozmarínu a pekanov. Ochutnajte soľou a korením.
  2. Bravčové motýľ: Pomocou ostrého noža položte pečenú tukovú stranu a krátky koniec smerom k vám. Umiestnite nôž 3/4 “od spodnej časti pečiva; nakrájajte na 1 “smerom k stredu bravčového mäsa. Zdvihnite hornú polovicu bravčového mäsa a pokračujte vo vytváraní plytkých vodorovných rezov hlbšie do pečenej, odvíjacej sa vrchnej časti bravčového mäsa pri rezaní a udržiavaní noža rovnobežne s reznou doskou, aby ste udržali rovnakú hrúbku, až kým sa bravčové mäso nerozvinie a vytvorí obdĺžnik.
  3. Slávnostne upečte bravčové soľ a korenie. Najvyššie po celej ploche. Rolovať bravčové panenko a tesne bezpečné s kuchynským povrazom.
  4. Vyhoďte s horčicou.
  5. Umiestnite do pekáča na stojan s čerstvými rozmarínovými vetvičkami a pečte, kým sa vnútorná teplota nezhasne 155 °, asi 1 hodina 25 minút, pečie sa s panvicami.
  6. Nechajte pečať 15 minút pred krájaním.

obraz

Jonathan Boulton