“Mal som tú česť pripraviť sa na oslavu 80. narodenín Julie Childovej v bývalej domácnosti Potraviny a víno šéfredaktorka, “hovorí Grace Parisiová.” Na konci večera sa Dieťa milostivo pýtalo: “Kto to urobil?” Podarilo sa mi to zviesť, “urobil som to”. Tieto tartlety sú variantou tohto receptúry. “

výnosy:

6

Celkový čas:

0

hodiny

45

min

prísady
2 1/2 lyžice.
nesolené maslo
soľ
1/4 c.
nakrájané mandle
2 polievkové lyžice.
nakrájané mandle
6 polievkových lyžičiek.
Crème fraîche
14 oz.
všetko-maslo bafiť pečivo
1/4 c.
hrušková brandy
4
veľké hrušky Bartlett
3/4 c.
cukor
Smery
  1. Predhrievajte rúru na 425 ° F. Na pracovnej ploche posypeme hornou časťou cesta s 1/4 šálky cukru a pomocou valčekovacieho koláča jemne pretlačte cukor do cesta. Preklopte pečivo a posypeme ďalšou šálkou cukru. Vytvorte pečivo na obdĺžnik 12 x 16 palcov. Pomocou 4-palcovej okrúhlej platne ako šablóny odstráňte šesť koliesok pečiva.
  2. Premiestnite pečivo do pergamenovej dosky na pečenie a potiahnite ju vidličkou. Na vrchole s ďalším listom pergamenu a plechu na pečenie a pečte 20 až 25 minút, až kým pečivo nebude ľahko zahnednuté. Odstráňte horný list a pergamenový papier a pečte kolieska o 10 minút dlhšie, až kým nebude karamelizovaná. Posuňte papierové a pečivo na koš a nechajte vychladnúť.
  3. Medzitým, vo veľmi veľkej panvici, topiť 2 lyžice masla. Pridajte hrušky a nakrájajte na vysokom horúčave, jemne ho premiešajte, až kým sotva zmäknete, asi 2 minúty. Pridajte zvyšnú 1/4 šálku cukru a variť na vysokom horúčave a občas miešať, kým sa ľahko karamelizuje, asi 5 minút. Odstráňte panvicu z tepla a pridajte hruškovú brandy. Vráťte panvicu na teplo a varíme, kým sa kvapalina takmer neodparí, asi 2 minúty.
  4. V malej panvici roztopte zvyšnú 1/2 polievkovú lyžicu masla. Pridajte nakrájané mandle a nakrájajte na vysokej teplote, za miešania, až do zlatého, 3 minúty. Preložte mandle na tanier a posypte soľou.
  5. Dollop crème fraîche na pečivo a vrchol s hruškami a mandľami. Podávajte hneď.

    Hľadáte viac nápadov na dezerty? Pozrite sa na našu domácu čokoládové cookie recepty, jablkový koláč recepty, a recepty na čokoládové torty.

 <p>“Mal som tú česť pripraviť sa na oslavu 80. narodenín Julie Childovej v bývalej domácnosti <i>Potraviny a víno</i> šéfredaktorka, “hovorí Grace Parisiová.” Na konci večera sa Dieťa milostivo pýtalo: “Kto to urobil?” Podarilo sa mi to zviesť, “urobil som to”. Tieto tartlety sú variantou tohto receptúry. “</p> <p><b>recept: </b><b>Puff Cake Cake Tartlets</b></p> <p>“title =” “Puff Cake Pear Tartlets”<br/> class = “lazyimage lazyload”<br/> src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6476306894_-_puff-pastry-pear-tartlets-recipe-fw0112-xl-md.jpg?crop = 1xw: 1.0xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/> /> </picture> </div> </div> <div class= © Tina Rupp Photos, Inc.