Jambalaya, jedna obľúbená reštaurácia v New Orleans, vždy obsahuje mäso alebo morské plody a zeleninu; toto ľahké vydanie je plné kurča, pikantnej klobásy, papriky a cibule.

výnosy:

4

Čas prípravy:

0

hodiny

10

min

Celkový čas:

1

hodina

0

min

prísady
1/4 c.
olivový olej
1 libra.
vykostené polovičky kožených prsníkov bez kože
Hrubá soľ
Čerstvo mletý korenie
3
stopka zeleru
1
stredná cibuľa
1
zelená paprika
1 libra.
andouille klobása
2
strúčik cesnaku
2 c.
domáce alebo nízko sodné, kurací zásoby kúpené v obchode
3/4 lyžičky.
Staré korenie
1
môžete rozdrviť paradajky so šťavou
1 c.
dlhozrnná ryža
Smery
  1. Olej zohrievajte v holandskej peci na stredne vysokej teplote. Sezóna kuracie so soľou a korením. Varíme do zlato hnedej, asi 5 minút na stranu. Nakrájajte na 3/4-palcové figúrky a odložte ich.
  2. Pridajte zeleninu do hrnca. Varte a miešajte 5 minút. Pridajte klobásu a varíme ešte 3 minúty. Pridajte cesnak; variť 1 minútu. Zmiešajte na sklade, starý záliv, paradajky a 1/2 šálky vody a potom ich priveďte do varu. Pridajte ryžu a kurča. Znížte teplo a pite 5 minút. Zakryte a vytiahnite z tepla. Nechajte stáť, kým ryža nie je jemná a kvapalina sa väčšinou absorbuje, 30 až 35 minút. Ochutnajte soľou a korením.

    Hľadáte ďalšie možnosti na večeru? Pozrite sa na nás recepty na bravčové kotlety, kurča recepty, a zemiakové recepty.

<p>Jambalaya, jedna obľúbená reštaurácia v New Orleans, vždy obsahuje mäso alebo morské plody a zeleninu; toto ľahké vydanie je plné kurča, pikantnej klobásy, papriky a cibule. </p><p><strong>Recept: Rýchle Jambalaya</strong></p><p>“title =” Quick Jambalaya ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f65d9461e5d_-_mla102583_0207_jumba_sq-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh;center,top&resize=480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= S láskavým dovolením Marthy Stewartovej