obraz

Anna Watson Carl

S množstvom praženej zeleniny, slaniny a syra, táto cestovina zasiahne perfektnú rovnováhu zdravých a chutných.

výnosy:

4

Čas prípravy:

0

hodiny

10

min

Celkový čas:

0

hodiny

30

min

prísady
1
hlava brokolica, nakrájame na florets (3 c.)
2 c.
butternut squash, kocky
1
malá červená cibuľa, tenké plátky do polovice mesiaca
1/4 c.
extra panenský olivový olej
košér soľ
Čierne korenie
6
plátky slaniny
1/2 c.
panko strúhanky
12 oz.
kolienka
4 oz.
Syr Fontina, strúhaný alebo nakrájaný na malé kocky
Smery
  1. Predhrievajte rúru na 425 stupňov F. Límejte dva plechy na pečenie s hliníkovou fóliou.
  2. Na jednej doske pečenia pripravte brokolicu a na druhej pečivej platničke usporiadajte squash a červenú cibuľu. Zmrzol každý s 2 polievkové lyžice olivového oleja a sezónne veľkoryso soľou a korením, hodil na kabát. Pečieme, až zelenina je zlatá a jemná, 15 až 18 minút.
  3. Priveďte veľký hrniec slanej vody do varu. Medzitým variť slaninu v veľkej panvici na strednom ohni až krehký, 6 minút. Preneste na dosku s papierovou utierkou. Nechajte vychladnúť, potom sa rozpadnite.
  4. Nalejte všetko okrem 2 lyžíc tuku slaniny z mäsa. Pridajte strúhanku na panvicu a variť na stredne vysokej teplote za miešania až do zlato hnedej, 3 až 4 minúty. Odstráňte z tepla a sezónu soľou a korením.
  5. Pridajte cestoviny do vriacej vody a varíme do al dente, 8 až 10 minút. Vypustite, vyhrajte ½ šálky cestovín a vracajte cestoviny do hrnca. Pridajte Fontinu a cestovinovú vodu a miešajte, kým sa syr neroztopí. Zmiešajte zeleninu a polovicu slaniny. Rozdeľte cestoviny na plytké misky a na vrchol so zvyšnou slaninou a veľkorysým kropením škrupiny.

obraz

Anna Watson Carl