obraz

Nezabudnite to nalepiť neskôr!

Crystal Palace, Magické kráľovstvo

krištáľ Palace

Flickr Creative Commons / HarshLight

Odporúčanie pre vek: Až do 13

Zvyčajné jedlo môže byť zvláštnym druhom mučenia, ale ak sa chystáte ísť na to, môžete tiež ísť celú cestu. Kráľovský palác – modelovaný po úžasných sklenených viktoriánskych budovách z obdobia svetového veľtrhu – je naozaj krásnym miestom. Šampón nie je lacný, ale snaží sa zapôsobiť – pečené vyrezávané mäso, morské plody – ale je ťažké poraziť vzhľad tváre vášho dieťaťa, keď sa objavia ich obľúbené postavy, aby im rýchlo objali a predstavovali si fotografiu.

Buďte našim hosťom, čarovným kráľovstvom

byť Our Guest

Disney

Odporúčanie pre vek: všetko

Je nemožné, aby ste neboli v úžase, keď ste chodili do Be Our Guest, bez ohľadu na to, aký vek ste. Miesto je úžasné a má dve rôzne miestnosti pre deti, aby prešiel – tanečná sála a Beast’s West Wing. Jedlo je rovnako ohromujúce. Podpisové jedlo sa rýchlo stalo The Grey Stuff, cookies a krémový šľahačkový dezert, ktorý je rovnako chutný ako Lumiere vyhlásil, že je vo filme. Tiež majú dostatok potravín na francúzske jedlá, ako napríklad croque monsieur (v podstate grilovaná šunka a syr). Pre dospelých je francúzska cibuľová polievka a francúzsky sendvič, ktorý musíte skúsiť.

Hoop-Dee-Doo Musical Revue, Fort Wilderness Resort & Campground

obraz

Walt Disney World Resort

Odporúčanie pre vek: 3 a vyššie

Deti LOVE večere a show, a to je pravdepodobne najlepšie na Walt Disney World. Mal by to byť – beží už viac ako 40 rokov! Nachádza sa v kempingu-tematicky Fort Wildnerness Resort, táto vysokoenergetická prehliadka je plná živých hudby, tanca a veľa priekopníkov-themed antics. Jedlo sa nakloní k výdatnému – vyprážanému kuraciemu, bravčovému rebru, kukuričnému chlebu – ale je to naozaj show, ktorý robí toto miesto nevyhnutným.

Sci-Fi Dine v divadelnej reštaurácii, Disney Hollywood Studios

Sci-Fi Dine-In Theater Restaurant

Walt Disney World Resort

Odporúčanie pre vek: 6 a vyššie

Pod šumivými hviezdami a obloha so súmrakom sa dodatočne vybavené Chevy vyskytujú ako tabuľky v tejto filmovej tematickej reštaurácii. Deti budú milovať karikatúry a milkshakes, dospelí sa usmievajú na klipy starých netvorov a vážnych hamburgrov. To je miesto, kde by bolo ľahké stráviť celé popoludnie, takže je perfektné, keď potrebujete trochu tichého času – obrazovka nejakým spôsobom upokojuje najhorúcejšie deti.

Caseyho Corner, Magické kráľovstvo

Casey's Corner Counter

Walt Disney World Resort

Odporúčanie pre vek: všetko

So svojou starou školou baseballového tímu a atmosférou klasiky, ako sú chilli papričky, francúzske hranolky a kukurice, táto rýchloobslužná reštaurácia je ľahko obľúbenou rodinou. V ideálnom prípade sa nachádza priamo na Hlavnom námestí, je to skvelé miesto, kde môžete vstúpiť na jeden z jasne červených vonkajších stôl s dáždnikom a pri prechode z Adventureland do Tomorrowland si odpočinúte. Je to pravdepodobne najväčší ľudia, ktorí v parku pozorujú dospelých, zatiaľ čo deti nebudú môcť odolať pohľadu na Popoluška.

Biergarten Restaurant

obraz

Odporúčanie pre vek: všetko

Preveďte svoju rodinu do kurióznej nemeckej dediny a potom sledujte, ako sa začína strana! Nachádza sa v nemeckom pavilóne Svetovej výstavy, táto reštaurácia v pivnej hale sa na povrchu nezdá byť priateľská k deťom, ale atmosféra v kombinácii so živou nemeckou kapelou a tancom robí to víťazstvo pre každého. Deti si môžu vyskúšať rezeň alebo zostať v bezpečí s mac a syrom. Dospelí môžu chodiť všetko s klobásami a krautmi.

Popoluška kráľovská tabuľka, Magické kráľovstvo

Popoluška Royal Table

Walt Disney World Resort

Odporúčanie pre vek: 4 až 13

Krém z charakteristickej stravovacej plodiny, Cinderella je Kráľovský stôl miesto, aby si ctižiadostivé princezny splnili svoje modly. Nachádza sa v zámku Popolula, jedáleň je skutočne vhodná pre kráľovnú, s oknami s výhľadom na Fantasyland, kamennými stĺpmi a stúpajúcimi piliermi. Cinderella a jej princezná posádka sa zvyčajne nachádzajú tu na objímanie a fotografiu, ale určite budete potrebovať rezerváciu. Jedlo by malo byť priamo doma v stredoveku Times – bravčová panenka pre dospelých, a morčacie hrniec koláč pre kiddos.

Pro tip: choďte na raňajky a zažijete menej davov a skorý vstup do parku.

Trh Harambe, Disney’s Animal Kingdom

obraz

Walt Disney World Resort

Odporúčanie pre vek: všetko

Toto nové miesto Animal Kingdom má jedlo, ktoré je všetko súčasné dieťa priateľské, ale trochu chladnejšie ako bežné prsty kuracie prsty a hranolky: gyroskopy, rebrá, klobásy a – ak sa deti cítia naozaj feisty – celkom dobré kuracie tikka masala.

Pecos Bill Tall Inn & Cafe, Magické kráľovstvo

Nakoniec naše prvé jedlo! BURRITOO s neobmedzeným korením svätyne, že guac hoci YUMMM !!!!!!

Príspevok, ktorý zdieľa Esther T. Nguyen (@ eshtereats)

Ages: 5 a vyššie

Najlepšie miesto pre tex-mex obľúbené v Disney World, deti budú blázon pre Pecos Bill je naložené nachos, tacos a burritos. Atmosféra je čistý západný salón a vonkajšie stoly ponúkajú skvelé sledovanie ľudí, keď ľudia putujú cez Frontierland.

Pro tip: Ak vaše deti majú priekopnícku veľkú chuť, objednajte si Nachos Rio Grande mimo tajného menu. Je to obrovská panva nachos, ktorá určite zapôsobí na unavený.

Pinocchio Village Haus, Magické kráľovstvo

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Niece je Disneybounding ako Pinocchio dnes v Magic Kingdom? #Disney #disneyworld #orlando #florida #thedibb # 4gotoorlando2018 # 2018 #disneybound #disneybounding # rodinné #holiday # familytime # holidayplanning # wdw # waltdisneyworld ## happyplace # pinocchio #niece

Príspevok zdieľaný spoločnosťou @ queequeg_

Odporúčanie pre vek: všetko

Deti milujú sledovanie lodí “To je malý svet” plávajúcich cez výhľad v tejto priestrannej rýchlo-servisnej reštaurácii. Tmavé leštené drevené stoly a dostatok sedadiel prináša pocit skrytej klenoty. Bola to jedna z obľúbených z mojej rodiny, keď som vyrastal, väčšinou pre svoje kreatívne vziať na detské priateľské zábavné zábavné park, ako sú sendviče kuracieho parmazu a pepperoni flatbread.

Šéfkuchár Mickey’s, Contemporary Resort

obraz

Walt Disney World Resort

Odporúčanie pre vek: Všetky vekové skupiny

Žiadne dieťa ani dospelý nebol nikdy ochromený pohľadom na vesmírnu loď plaviacu sa cez horu Súčasného strediska. Jedna zastávka na Monorail od kráľovského mágie, šéfkuchár Mickey’s je klasický typ bufetu, ktorý umožňuje rodičom prestávku z parku. Šéfkuchár Mickey’s má obzvlášť úžasné raňajky a brunch s veľmi vyhľadávaným Mickey Waffles ako hviezda show.

50s Prime Time Cafe, Disney Hollywood Studios

Kolená zo stola! #disneyworld #dinner # 50sprimetimecafe #disneyside #travelgram #oldtimes #backintheday #wanderlust #bestoftheday #igdaily #backintime #timetravel

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Rachael (@hollywoodrae)

Odporúčanie pre vek: 6 a vyššie

Môžete odovzdať rodičovské povinnosti na svoju servírku v tejto klasickej televíznej tematickej reštaurácii. Sedíte vo vernom oddychu v kuchyniach vašich obľúbených komiksov v 50. rokoch, ktoré sú kompletne spojené s televíznymi klipmi tých tých vystúpení. Vaša čašníčka alebo čašník pôsobí ako “mama” alebo “strýko”, povzbudzujúc deti, aby jedli svoju zeleninu, vyberali si lak zo stola a pokúsili sa pripojiť sa k klubu čistých platní. Obľúbené TV večery, ako je vyprážané kuracie mäso, šunka a pečienka, robia vašu večeru jednoduchou pre každého.

Kozmický Ray’s Starlight Cafe, Magické kráľovstvo

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Nikki Knight (@ darksideluna)

Odporúčanie pre vek: všetko

Tematicky ako salónik z obdobia 50-tych rokov, ale s kruhovou vesmírnou stanicou, Cosmic Ray’s má všetky obľúbené dievčatá, aby potlačili kľudné deti – kuracie nugety, hamburgery a mac a syr. Schtick objednávania z rôznych “zátok” je zábava, ale varovanie, je to trochu ťažké zvládnuť, ak máte veľký dav. Taktiež Sonny Eclipse (múdro-cracking auto-animatronic cudzinec) hrá svoje galaktické klavír tak často, zvyčajne na potešenie kiddos a zlosť dospelých.

Pro tip: Make deti šalát tvoria slávny fixings bar, takže dostanú aspoň nejakú zeleninu na dovolenku.

Satu’li Canteen, Disney’s Animal Kingdom

Satu'li Canteen

Walt Disney World Resort

Odporúčanie pre vek: 6 a vyššie

Najnovšie miesto v reštaurácii Animal Kingdom v tejto reštaurácii, ktorá sa nachádza v avataroch, obsahuje niektoré zo zdravších možností na majetku spoločnosti Disney. Má tiež niektoré z najkreatívnejších potravín. Podpisový tanier Satu’li Bowl je zábava pre staršie deti stavať na ich vlastné – môžu si vybrať svoje zrno, bielkoviny a omáčku. Pre tradičnejšie cestovné, deti budú milovať horúceho psa zabaleného v roli Parker alebo pre o niečo viac dobrodružného, ​​cheeseburgerové pary sú skutočné víťazi.

Sunshine Seasons, Epcot

Pôda ☀️��

Príspevok zdieľaný spoločnosťou sarah (@msdisneygrams)

Odporúčanie pre vek: všetko

Tento svetlý a vzdušný priestor je vítanou prestávkou od neustálej chôdze, ktorou je Epcot. Jedálny lístok je podobne osviežujúci, s ľahšími položkami, ako je kuracie koliesko a rôzne misky na nudle.

Akershus Royal Banquet Hall, Epcot

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Všetko je zábavné, keď ste okolo dobrých priateľov �� #cinderella #snowwhite #aurora #ariel #akershusroyalbanquethall #epcot #waltdisneyworld #disneyworld #disney #disneyside #disneysidecast #princess #princesses

Príspevok zdieľa Saoirse Ibargüen, BA (@ solo.saoirse) dňa

Odporúčanie pre vek: všetko

V Nórsku v meste Epcot, hneď za rohom od mraziacej jazdy nájdete všetky princezné v Akershus Royal Banquet Hall. Jedlo v reštaurácii Princess Storybook Dining je inšpirované Škandinávskou republikou (existuje veľa pečiva a údených rýb) a ponúka sa tu ako samoobslužný bufet, tak aj stolovým servisom. Horúci tip: Prineste svoje malé dievča do Bibbidi Bobbidi Boutique v Magic Kingdom ako prvé, aby sa mohli zdobiť ako všetky princezné, ktoré sa chystajú splniť.