bagely

Ak šišky a iné sladké pečivo nerobia to pre vás ráno, je pravdepodobné, že ste bábätko. Podľa Yelp, to sú obchody s bagelami, ktoré musíte zastaviť pre vašu kávu a karbidovú fixáciu, či už dávate prednosť vašim rozmazaným smotanovým syrom, obloženým údeným lososom alebo nahromadeným inými upevňovacími prostriedkami, aby ste vytvorili epický bagelový sendvič.

obraz

Yelp / Kelsey L.
Alabama

Spoločnosť Crestline Bagel v Birminghame

“Bagely tu sú jednoznačne čerstvé a ja som si vychutnával obyčajný bagel s klobásou a vajíčkom, bagel mal naozaj pekný kúsok a jemné, ale žuvacie centrum .To je naozaj pekné miesto na raňajky s priateľmi alebo významné iné!“- užívateľ Ylep Kevin N.

obraz

Yelp / Kristin L.
Aljaška

Bagel Shop v Homeru

“Dobré jedlo a dobrá káva Či už idete na jednoduchý bagel a šľahač, alebo na bagel sendvič majú veľké možnosti.I zvyčajne ísť na štandardné vajcia / slanina na slané bagel, ale každý raz a na chvíľu ich štipľavá čipotová slanina je super, a ja som mal kačacie sendviče, ktoré mi zničilo moju mravnú myseľ vlani v lete. ” – Používateľ Yelp Amanda S.

obraz

Yelp / Rashmi G.
Arizona

Bagel Man vo Phoenixe

“Najkrajšie bagely, ktoré som mal od New Yorku Zamestnanci a majitelia sú veľmi priateľskí a vždy trávia čas návštevou so zákazníkmi, kým čakajú na svoje objednávky.Pravda sa pohybuje veľmi rýchlo a úplne stojí za to počkať.“- používateľ Yelp Alex T.

obraz

Yelp / Erica K.
Arkansas

Ozark Mountain Bagel v Bentonville

“Zastavíme sa minimálne každý druhý víkend na tucet bagelov, samozrejme, že nikdy netrvajú dlhšie ako jeden deň, naozaj sa mi páči žuvacia, tradičná textúra ich bagelov, chuť je rôznorodá a ak máte šťastie, taška “starých” za skvelú cenu. ” – užívateľ Yelp Laura F.

obraz

Yelp / Chantelle L.
Kalifornia

Spudnuts & Bagels v Santa Barbare

“Vynikajúca kvalita a veľmi dobré roztieranie, miloval som všetko bagel s jalapeño smotanovým syrom, príď skoro, dostali sme sa okolo poludnia a veľa bagiel bolo preč!” Bagely sa vyrábajú vo vnútri a tiež koblihy. – Užívateľ Yelp Chantelle L.

obraz

Yelp / Jelena L.
Colorado

Bagel Deli & Restaurant v Denveri

“Najobľúbenejšie deli v Colorade Čo sa dá dostať: Pastrami a sendviče z hovädzieho dobytka Každý vajcový sendvič na bagle je fantastický, rovnako ako ich bagely a lox super čerstvé ryby s tonou obloha,.“- používateľ Yelp Cooper S.

obraz

Yelp / Ehren R.
Connecticut

Neilove šišky a pečivo v Wallingforde

“Neil’s nezklamal, sme boli schopní objednať hneď po vjazde, aj keď bol zabalený – všetci sú tak rýchli! Máme rozmanité koblihy, slaninu, vajce a bagel na syr. a nie je pochýb, prečo … to bol najlepší BEC bagel, aký som kedy mal! ” – Používateľ Yelp Nicole C.

obraz

Yelp / Jen R.
Delaware

Surf Bagel v Lewes

“Porcie sú obrovské a jedlo je skvelé, objednal som si šunku, vajce a syry Taylor a to bolo fenomenálne, majú niekoľko druhov bagel a smotanových syrov, z ktorých si môžem vybrať. čisté miesto, ceny sú veľmi rozumné, určite je to go-to!“- používateľ Yelp Jen R.

obraz

Yelp / Rachel L.
Florida

Tuckaway Bagel a Wafel Cafe vo Fort Myers

“Tuckaway sedí v plážovom dome s terasou v tieni stromov, je ideálnym miestom na raňajky a kávu a vychutnávajte si ranný vánok z periférneho zálivu.” Buďte skoro – je to dobre známe a zaneprázdnený, interiér je malý a line sa môže ľahko dostať na chodník o 9.00 hod .. Bagel sendviče urobiť pekné rýchle jesť Vyrobené s veľa vajec, skvelé mäso a mäkký opečený bagel.”- používateľ Yelp Ryan S.

obraz

Yelp / Eren C.
Georgia

Tip Top Donuts v Mariette

Dnezabudnite si vyskúšať svoje bagety … sú super čerstvé a vždy majú dobre pečúcu kôru na vonkajšej strane, dávajú im pekný, dynamický kúsok, ktorý si naozaj vážim. Dobre, že si už kúpim bagely v obchode s potravinami.“- používateľ Yelp Courtney C.

obraz

Yelp / Kaya je
Hawaii

Kaya je v Kawanui

“Najlepšia káva v Kona, ruky dole, majú tiež vynikajúce bagety a sušienky.“- užívateľ Yelp Peter O.

obraz

Yelp / Lisa W..
Idaho

Mesto bagely a pekáreň v Idaho Falls

“Feta a špenátový bagel je lahodný, mal som to ako sendvič na raňajky a bol zaujatý mäkkosť bagel aj po tom, čo boli opekané! Mali 15 druhov bagiel a sortiment danishes a iných sladkostí. studené čaje tiež.“- používateľ Yelp Beth F.

obraz

Yelp / Jennifer S.
Illinois

County Farm Bagels v Winfield

“Ako takmer týždenní zákazníci moja manželka a ja oceňujeme príjemný personál, rýchlu obsluhu a vynikajúce bagely.Od z opekaného škoricového krému s maslom a morskou sendvičovou vajcovkou sme nikdy neboli sklamaní a vždy ponecháme nadšený na ďalšiu návštevu. – Užívateľ Yelp Renée S.

obraz

Yelp / Brooke K.
Indiana

Ripple Bagel & Deli v Indianapolis

“Chcem bagel, ktorý má nejaké žuvanie, to je chuť a to môže byť dostatočne všestranné, aby bolo pozadie niektorých ochutených smotanových syrov, alebo držať dohromady vrah sendvič. Ripple Bagel Deli vytvára bagely, ktoré sa postavia k môjmu najväčšiemu prísne testy. ” – Užívateľ Yelp Kennedy R.

obraz

Yelp / Mike B.
Iowa

5 štvrtí Bagels v Clive

“5 Pobrežie Bagels sa rýchlo stalo mojím každodenným miestom na raňajky, bagely sú úžasné, nevyskúšala som jednu kombináciu bagelu a smotanového syra, ktoré som nemiloval.“- užívateľ Yelp Dorrie R.

obraz

Yelp / Steve D.
Kansas

Meshuggah Bagels v Overland Parku

“Čerstvé, teplé, toasty a dokonalé.Mojim najobľúbenejším je všetko bagel, ale nemôžete sa pokaziť s ničom v menu.V kreatívnych shmears ako špinavý martini, jalapeño, a cesnak škorpión, Meshuggah ide ďalšiu míľu oddeľuje sa od ostatných miest bagel v KC.“- používateľ Yelp Kim S.

obraz

Yelp / Emily H.
Kentucky

Prosím, a ďakujem vám v Louisville

“Atmosféra mala táto téma, kde sa skladá z vinylových albumov na tmavých farebných stenách, zatiaľ čo rapová hudba hravo vystupovala z reproduktorov.” Curious Bagel bol skvelý na to, aby sa pozrel na príjemné jedlo a nikdy by som si nemyslel, že by som spáril červenú cibuľu a koriandru s marhuľovým džemom.“- Používateľ Yelp Harmonie T.

obraz

Jelp / kreolské bagelstvo
Louisiana

Creole Bagelry v Slidell

“Najlepšie bagety, ktoré som kedy mal – bezpochyby aj po zmrazení a cestovaní zo Slidella do Detroitu MI sú stále najkrajšími bagely, ktoré som kedy ochutnal, skúšali sme len všetko bagely, pretože sú to obľúbené moje celá rodina , takže nemôžem hovoriť s inými príchuťami, ale stavím sa, že sú rovnako úžasné.“- užívateľ Yelp Aleana W..

obraz

Yelp / Ronald S..
Maine

Spoločnosť Scratch Baking v južnom Portlande

“Mójové morské bagely sú ako nič, čo som kedy predtým mal, a sú to sakra chutné!” Môj priateľ je čiastočný do herbového smotanového syra, ale ja sa mi to najlepšie páči maslo a džem.!“- používateľ Jelp Katie H.

obraz

Yelp / Sweet Side Café
Maryland

Sladká kaviareň v Baltimore

“Nenechajte sa oklamať veľkým šiškom vonku, je to plná kaviareň s pečivom, mrazeným jogurtom, bagelkami, limonádou a kávovými nápojmi.Vnútorné posedenie je krásne a obrovské.K dispozícii je celá paluba s pohodlnými stolmi, stoličkami a doskou hry. ” – užívateľ Yelp Paige G.

obraz

Yelp / Kasie C.
Massachusetts

Bagel Place v Newtonovi

“Toto je moja obľúbená raňajková / obedová poloha v okolí tejto oblasti Všetci sú takí pekní a bagety a sendviče sú vždy tak čerstvé .. Aj keď je to zaneprázdnené, stojí za to čakať, linka sa pohybuje veľmi rýchlo. pravidelný bagel a smotanový syr do trojlôžkových dvojlôžkových alebo Baja.”- Používateľ Yelp Jason K.

obraz

Jelp / Jay Arra M.
Michigan

Detroitský inštitút bagelov v Detroite

“Ak hľadáte jeden z najlepších bagelov, aké ste kedy mali, je to miesto.V obchode je super rozkošný, dokonca aj roztomilé vonkajšie posedenie, keď je to pekné vonku.Vnútri je rovnako roztomilý, veľa miestnosť na posedenie a vychutnávanie si bagiel a kávy. ” – užívateľ Yelp Raquel T.

obraz

Yelp / Mark D.
Minnesota

Svätý Pavol Bagelry v Minneapolise

“Ich veľké bagety sú nádherné (najmä” všetko “bagel!) A ich smotanové syry sú nádherné, ceny sú lacné – bagel je ako 1 dolár, ale ponúka aj chutné pohľady na raňajky a obed a kávu Dogwood. – Používateľ Yelp Sarah M.

obraz

Yelp / Paul L.
Mississippi

City Bagel Cafe v meste Starkville

“Som bagelka, takže som dostal sendvič na cibuľový bagel, ktorý prišiel s čerstvou červenou cibuľkou, paradajkami a kapary (všetko sa podáva na boku, takže si ju môžete postaviť tak, ako chcete). smotanový syr a bagel bol skvelý, miloval som jedlo a vrátil sa, aby som skúsil všetky bagely.“- používateľ Yelp Matt M.

obraz

Yelp / Doug K.
Missouri

Bagel Factory v Saint Louis

“Bagely sú naozaj lahodné, super čerstvé, stále teplo a asi dvadsať druhov na výber, bagely boli husté a chutné, mal som deluxe (všetko) a cesnak. – Užívateľ Yelp Bonnie L.

obraz

Yelp / MrnMrs G.
Montana

Buzz n ‘Bagels v Bigforke

“Bagely z Bagels na Broadwayi v Missoule s najkrajšími smotanovými syrmi, ktoré ste niekedy najedli.Mojim obľúbeným je pravdepodobne húsenica s huckleberry smotanový syr (sezónne v lete), ale asiago bagel s hladkým, pesto alebo sun- sušená feta s šunkou je taká dobrá! Sezónna tekvica je báječná. ” – užívateľ Yelp Mandie H.

obraz

Yelp / Erika H.
Nebraska

Bagel Bin v Omahe

“Toto miesto je úžasné, a tak som úžasný, že moja rodina a ja sme šli dva dni za sebou, to sú zďaleka tie najlepšie bagety v meste, koblihy sú tiež chutné!” Keď prídete sem na večeru, uistite sa dostaneš bagely a smotanový syr na zvyšok týždňa. ” – Používateľ Yelp Erica M.

obraz

Yelp / S L.
Nevada

Káva Grouchy Johnovej v Las Vegas

“Skvelé miesto, káva bola skvelá – majú sortiment chuťových prísad a dokážu opraviť čokoľvek, čo ste chceli, taktiež som mal bagelový sendvič s vajcom a klobásou na objednávku.!“- používateľ Yelp Dudley W.

obraz

Yelp / Lauren E.
New Hampshire

Big Daveho bagely a deli v North Conway

“Mimochodom, mám cibuľovú bagelku s údeným lososom – musel to byť domáci údený alebo nejaký miestny údený losos – tak vynikajúce!” Káva bola taká skvelá, povedala by som to z Bostonu práve za to! ” – Používateľ Yelp Marvin P.

obraz

Yelp / Rene R.
New Jersey

Kongresová stanica v meste Jersey City

“Obaja horúce a ľadové kávy sú veľmi chutné a ich bagelové sendviče sú prvotriedne, moja pekná chuťová sendvička,” čerstvé ingrediencie “a mnohé z nich! – Používateľ Yelp Calla F.