obraz

Delish editory

Nezabudnite to nalepiť neskôr!

Moderná láska; Williamsburg

Príspevok zdieľaný modernou láskou Brooklyn (@modernlovebrooklyn)

Tu je tu štedré veganské komfortné jedlo, a pohodlným jedlom, šéfkuchár je kuchyňa, ktorá ju uľahčila počas svojej brooklynskej výchovy. Na jedálnom lístku sú talianske a židovské vplyvy, plus jamajské a čínske. Tak večere jedlá sa pohybujú od gnocchi s kešu-kokos “buratta” na grilovanie karfiol krídla. Nedeľa brunch ponúka veg-priateľské zvraty na sponky, ako tofu Benedikt a seitan a vafle.

Rezervovať.

lienky; East Village

Vyskúšajte všetky naše banány s jedinou podávanou zásielkou, ktoré sa podávajú s chlebom a rôznymi nápojmi! (k dispozícii 11pm – zavrieť). ✨ Chardonnay & Artichoke ✨ Huba a cibuľa ✨ Sun-sušené paradajky a bazalky ✨ Čokoláda (nie je znázornené na obrázku). Dajte darček lahodných jedál a nápojov s obsahom rastlín s darčekovým certifikátom Ladybird. Prejdite na naše webové stránky (odkaz v bio) k nákupu! ��: @leggoeats

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Ladybird (@ladybird_nyc)

Ak zbavíte rozruch z vegánskej stravy, zostanete s Ladybird. Bar má menu drunchies – ktoré nazývajú ako neskoro večerné šťastné jedlo – s byvolou vyprážanou mac a syrom, mozzarellami a štyrmi verziami fondue. Celodenné jedlá sú trochu vyvýšené, ale nie v spôsobe, akým ste si vybrali: artyčok toast, vyprážané avokádo a čokoládovú penu pre dezert.

Rezervovať.

abcV; žehlička

takmer (insta) slávny: naša pražená karfiolka s kurkuma tahini a pistácie. #abcv ��: @newyorkgrubs

Príspevok zdieľaný abcV (@ abcvnyc)

Toto miesto sa spája s dvoma ďalšími v slávnej reštaurácii ABC – ABC Kitchen a ABC Cucina – ale je to prvá úplne rastlina. (Technicky je to vegetariánske, ale kuchári budú vyhovovať vegánskym požiadavkám.) ABCV je odpoveďou na steak pre dvoch je celý pražený karfiol, ktorý prichádza na stôl s kurkuma-tahini omáčkou.

Rezervovať.

Za Sushi; viacerých miest

Nechajte si krásny slnečný deň ☀️☀️ ��: @lindsaysb ❤️ #beyondsushi

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Beyond Sushi (@beyondsushinyc)

Za Sushiho listy sú tak farebné, trvá to chvíľu, kým si všimnete, že v nich nie sú žiadne morské plody. Kuchári používajú čiernu alebo divú ryžu, obalujú ju okolo zeleniny a rastlinných bielkovín a dávajú jej funky meno. K dispozícii je zelený stroj (špargľa a edamame s mandľovým pestom), šampiňón Chic (baklažán, artyčok a purpurová cukor) a Sunny Side (fenikel, sušené paradajky, avokádo a squash).

Rezervovať.

TAIMA; West Village a Nolita

Pondelok sa zlepšilo s týmto rozšírením. Dodávajte s aplikáciou @ubereats, @ trycaviarnyc alebo aplikáciou Taïm!

Príspevok zdieľaný používateľom taimfalafel (@taimfalafel)

Taimov šéfkuchár získal svoje korene ako vedúci kuchár pre Bobbyho Flaya. Teraz vlastní reťazec úspešne úspešných stredomorských reštaurácií v New Yorku. V Taïm si môžete vybrať z troch chutí falafel – herby “green”, harissa verzie a jednej s olivami. Potom je tu viac rozhodnutí: Falafel môžete dostať na sendvič, na šalát, na tanieri alebo na vlastnú päsť.

Dokončiť objednávku.

Dun-Well šišky; Williamsburg a East Village

Brooklynská poloha má dnes už niekoľko letných chutí, pretože je to mrazivé vonku, ale v našej mysli nemusíme nosiť 3 vrstvy nohavíc, aby sme prežili. Tieto príchute sú: Apple Peanut Buttah Jahoda Vanilka Ginger Cookie Wildberry Raspberry Plnené Poptart babylove. Áno, musíte to povedať, keď si ju objednáte. #dunwelldoughnuts #vegansofig #vegan #whatveganseat

Príspevok zdieľaný Dun-Well Donuts (@dunwelldoughnuts)

Vegánske pečivo riskuje, že je bez chuti a suché, ale Dun-Well Donuts sú presne to, čo naznačuje ich názov – dobre. Dvaja chlapci za obchodom boli inšpirovaní, aby ich otvorili, zatiaľ čo sa pozerali na Bartovu koblihu Simpsonovci. V ponuke je aj “Homer” – ružová glazovaná posypačmi. Zvyšok chutí v Dun-Well rotujte denne a zahrňte obľúbené francúzske toasty, Bostonový krém, PB + J a citrónový mak.

Dokončiť objednávku.

Jajaja Plantas Mexicana; Dolná východná strana

Tacos sú pre milovníkov �� #vday

Príspevok zdieľaný jajaja (@jajajanyc) dňa

Jajaja – vyslovuje sa hahaha – má všetky prednosti mexickej reštaurácie, len tam nie je žiadne mäso alebo mliečne výrobky. Mockované mäso pre tacos je vyrobené z húb a jackfruit, a ceviche je bez ryby, vyrobené namiesto toho s palmami. Pridajte sa na večeru, pretože ponuka brunch je naozaj vegetariánskejšia a vaječná.

Dokončiť objednávku.

kvet; Chelsea a Upper West Side

Šťastný deň pamätníkov všetkým oslavuje mužov a ženy, ktorí dali toľko. ���� Každý, kto si želá hamburger, sme vás pokryli slávnym sójovým Bacon Cheeseburgerom … pridajte sa k nám!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Blossom Restaurants (@ blossom.nyc) dňa

Pred vegánizmom bol trend, tam bol Blossom. Pôvodná základňa bola otvorená v roku 2005 (teraz je tu aj druhá) a ponúka rafinované jedlá na rastlinnej báze. Názvy jedál budú znejúce známym vašim mäsožravým priateľom – lasagne, cheeseburger, burrito – ale zložky z nich robia bielkoviny priateľské. Dve ďalšie veci, na ktoré sa môžete cítiť dobre: ​​Všetky potraviny majú miestny zdroj a rozumnú cenu.

Rezervovať.

byCHLOE.; viacerých miest

keď dostaneš PRACOVNÉ DOBY, sedíš pri mojom stole, snívam o včerajšom brunch … vždy som premýšľal o ďalšom jedle �� • tiež skúšam chromayoga dnes večer na @studiob_nyc a nie som si istý, čo očakávať , trieda je vyučovaná hologramom! tak zaujalo. samozrejme vám všetci poznajú moje myšlienky po triede. dúfam, že všetci majú krásny pondelok! ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom calyn (@calynbrooke)

Tam je 12 byCHLOE umiestnenia (a počítanie) po celom svete, ale veganský reťazec rýchleho občerstvenia začal v New Yorku. Pôvodná lokalita West Village je vidieť a vidieť miesto, zvyčajne plné Instagram vplyvov a trendy turistov. Guac Burger je trvalý obľúbený (patty je vyrobený z čiernych fazule, quinoa, a sladké zemiaky), rovnako ako veggie sendvič mäsa. Získajte stranu vzdušných hranoliek so slávnym kečupom z repy; budete chcieť olizovať kontajner, keď to skončíte.

Dokončiť objednávku.

Screamerova pizzeria; Greenpoint

Shroomy, Spinachy, plátky v sobotu večer ��������

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Screamer (@screamerspizzeria)

Newyorčania sú ohľaduplní k svojej pizze, ale tento vegánsky spoločník získal pečiatku schválenia. Škriatka sa zavesí do 22 rôznych koláčikov vrátane všetkých klasikov – havajských (s veganskou šunkou), byvolu (s karfiolom namiesto kuracieho mäsa) a pepperoni (s plátkami zo seitanu). Nebojte sa: na syre nie je šrot. Je to len orech alebo zelenina.

Dokončiť objednávku.