obraz

Ethan Calabrese

Určite nie sme vykopaní do plátku (alebo piatich) v továrni Cheesecake Factory, ale ak vaše skúsenosti s bohatým krémovým, nadýchaným dezertom sú obmedzené na reťaze, je čas, aby sa vaše chuťovky rozvinuli. Podľa Yelp, toto sú miesta, ktoré slúžia na absolútne najlepšie cheesecake v Amerike, a výsledky sú rovnako prekvapujúce, ako sú lahodné. Okrem štýlu v štýle New Yorku a veľa plodov, sú tu aj pikantné tvarohové krevety a aligátor – a verili by ste, že obľúbená New York sa ani nenachádza v NYC?

obraz

Nezabudnite to nalepiť neskôr!

obraz

Tvarohový koláč Yelp / Hope
Alabama

Nádeje Cheesecake v Gulf Shores

“Je to ako zmrzlina pre cheesecake.Myslela som, že je to skôr skeptické, ale môžete povedať, že veľa kusov úsilia sa dostane do každého kusu.Ak máte sladký zub, určite musíte navštíviť.”- Používateľ Yelp Austin F.

obraz

Yelp / C Y.
Aljaška

George Inlet Lodge v meste Ketchikan

“Po slávnosti sme boli ošetrení na tvarohový koláč s čučoriedkovým obložením, ktorý mal zomrieť!“- používateľ Yelp Mark D.

obraz

Yelp / Michael B.
Arizona

Defalco je talianske potraviny v Scottsdale

“Ten čokoládový, pralinový, karamelový tvarohový koláč je pre DIE.” – Používateľ Yelp Clara L.

obraz

Yelp / Amy D.
Arkansas

Reštaurácia spížov v Little Rock

“Začnite s cheesecake – entrée porcie sú tak veľké, že nebudete mať priestor pre dezert inak! Neviem, čo sa mi páčilo lepšie: crème brûlée štýlový vrch alebo extra hustá kôrka s krehkom Graham.“- užívateľ Yelp Deborah A.

obraz

Yelp / Rocco’s Cheesecake
Kalifornia

Rocco’s Cheesecake v Santa Monike

“Skvelé miesto, ktoré je zastrčené v neopísanom obchodnom dome, má majiteľ niekoľko príbehov, ktoré sa majú podeliť, a on robí aj všetky tvarohové koláče, má aj naozaj dobrodružné kombinácie pre cheesecake, ale aj ten rovný,.”- používateľ Yelp Meredith K.

obraz

Yelp / M L.
Colorado

Rioja v Denveri

Tento obľúbenec Colorado je bzučený, pretože je to španielske inšpirované menu a čierne a biele koláčové dezerty. Tri kolieska cheesecake, obalená čučoriedkovým pretlakom, sú umelecky usporiadané na mieste so šálkami čiernej sezamovej zmrzliny, ktorá vyrovná sladkosť.

obraz

Yelp / hlavná mreža
Connecticut

Hlavná mreža v Hartforde

“Máme bezplatný slávnostný dezert z tvarohového koláča a čokoládového tortu sprevádzaného šumivými vínami … nádherné a chutné.” – Používateľ Yelp Aaron S.

obraz

Yelp / Allan R.
Delaware

Dogfish Head brewings a jedol na pláži Rehoboth

Tento pivovar z tímu Dogfish Head Brewery hostí živé podujatia a preberanie kohútikov, servírované lahôdky a milovaný slaný sladký dezert, čokoládový slaný koláč.

obraz

Yelp / Ana F.
Florida

KC Zdravé varenie v Severnom Miami

“Matt nás tak laskavo zaobchádzal s plátkom ich slávneho čerstvého koláčika na tofu s guava pre dezert! – Yelp použite Sari Marissa G.

obraz

Yelp / Ann B.
Georgia

Kaviareň Sundae na ostrove Tybee

“Začal som s predjedlám z morských drobných predjedál s tvarohom, názov znie nesprávne, ale chuť tak chutná tak dobre s krabím, krevetami a Goudou ako hlavnými zložkami s balsamic redukciou.“- používateľ Jelp Kevin S.

obraz

Yelp / Joann Y.
Hawaii

La Cucina Ristorante Italiano v Honolulu

“Tento domácký tvarohový koláč je jediný svojho druhu.Musíte vyskúšať tento dezert, pretože chuť sa roztaví do vašich úst, horná vrstva creme brûlée robí tento dezert. – Užívateľ Yelp Janae L.

obraz

Yelp / Chelsea J.
Idaho

Reštaurácia Boondocks v ostrovnom parku

“Steaky boli varené perfektne, bizónový burger bol absolútne skvelý a malý tvarohový koláč mal zomrieť. Je veľmi zriedkavé nájsť taký klenot.” – užívateľ Yelp Sheba A.

obraz

Yelp / Cheesecakes od Jamesa
Illinois

Cheesecakes James v Joliet

“Cheesecake bol fenomenálny, dostali sme kúsok všetkého, čo mali, máme veľa zvyškov, pretože všetci sme všetko vzorovali, dokonale krémovo a dobre ochutený.”- používateľ Yelp Brianna L.

obraz

Yelp / Brooke K.
Indiana

Tinker Street v Indianapolise

Na tomto mieste sa cheesecake podáva s kakaovými hrotom, cookie a čučoriedkový kompót. “Doplnili sme to s tvarohom, ktorý mal zaujímavú zmes chuti a bol veľmi osviežujúci. Nemôžem povedať dosť dobrých vecí o tomto klenotu reštaurácie.“- užívateľ Yelp Casey C.

obraz

Yelp / Amy B.
Iowa

Fongova pizza v Des Moines

“Získajte vajcový valec z malinových tvarohových koláčikov – lahodné, malinové tvarohové koláče, ktoré sú ľahko vyprážané, vysušené čokoládovým sirupom a posypané práškovým cukrom.!“- používateľ Yelp Lefai K.

obraz

Yelp / Julius C.
Kansas

J Gilbertovo drevo vypálené steaky a morské plody v Overland Parku

“V treťom kurze sme mali cheesecake a krema brûlée v New Yorku pre dezert, ktoré boli obaja dobre hotové a nie príliš ťažké. “- užívateľ Yelp Julius C.

obraz

Yelp / Sasha K.
Kentucky

MilkWood v Louisville

Eklektické menu v tejto reštaurácii Louisville vyniká svojimi zvedavými kombináciami, najmä pokiaľ ide o tento hviezdny dezert. Togarashi Cheesecake spája sladkú, soľnú a korenistú omáčku, ako je arašidová morská soľ, miso karamel a čierny ananás.

obraz

Yelp / Keshia S.
Louisiana

Jacques-Imo Cafe v New Orleans

“Aligátor a krevety cheesecake je podpis, ktorý nesklame. Vynikajúce slané jedlo, ktoré sa podáva teplé.“- používateľ Yelp Michele C.

obraz

Yelp / Josie D
Maine

Fore Street v Portlande

Každý, kto je v tejto reštaurácii v Novej Anglicku, necháva rozmaznávať o dezertoch. Či už hnedá čokoládová pena, pudingové torty so zázvorovou zmrzlinou alebo ich milovaný tvarohový koláč.

obraz

Yelp / Tara R.
Maryland

Kaviareň Analia v Fredericku

“Na dezert som mal cheesecake Baklava, to ste správne prečítali, to bolo úžasné!” – užívateľ Yelp LaKisha P.

obraz

Yelp / Amanda S.
Massachusetts

Mikeovo pečivo v Bostone

“Keď prídete, budete privítaní radami dezertov, z ktorých väčšina je rôznorodá chuť veľmi uznávaného kanolu. Keďže nie sme veľkí fanúšikovia, rozhodli sme sa pre dva plátky tvarohového koláča. Ich tvarohové koláče sú veľmi bohaté a ťažké. “- Yelp užívateľ Jainnielyn C.

obraz

Yelp / Ed D.
Michigan

Kitty’s Cheesecakes a ďalšie v Ferndale

“Bol to najlepší tvarohový koláč, aký som kedy mal, tak veľa možností na výber, od Purple Rain až po Oreo, som mal Superman cheesecake, ktorý bol mimo tohto sveta!“- používateľ Yelp Neilly L.

obraz

Yelp / Jonathan E.
Minnesota

Cafe Latté v Saint Paul

“Toto je moje obľúbené miesto, kde mám dezert – koláče a tvarohové koláče mi prinášajú úsmev, nie som fanúšikom koláčového koláča, ale obrátil som sa, obľúbeným je Vanilla Cheesecake, ale mám Cookies n Cream ako dobre, čo má správne množstvo sladkosti. ” – Používateľ Yelp Terri L.

obraz

Yelp / Hong V.
Mississippi

Bavlnené blues v Hattiesburgu

“Nemohol som si vybrať medzi sladkým zemiakovým cheesecake alebo ďábelským potravinovým košíčkom a nechcel som sa vždy pýtať” čo ak “, takže som dostal oboje, boli to úžasné Mám ťažké nájsť dezerty, ktoré cítim ako skutočne stojí za to jesť alebo kŕmiť, až kým sa nedostanú. ” – Používateľ Yelp Amanda K.

obraz

Yelp / Josh C.
Missouri

Broadway Oyster Bar v St. Louis

“Aligátorový tvarohový koláč znie celkom zvláštne, ale je to úžasný aperitív, ktorý je dodávaný s krekeričkami, ktoré ho šíria a je to skvelé rozdelenie syrov, aligátor nie je vôbec zahanbený ani žuvný. Vyskúšajte to!“- používateľ Yelp Erica R.

obraz

Yelp / Darlene W.
Montana

Desoto Grill v Kalispell

Dokončite jedlo z rebier, fazule, zelených koláčov a kukuričného chleba s plátkom tvarohového koláča na tomto BBQ kĺbe.

obraz

Yelp / Lianna N.
Nebraska

Moderná láska v Omahe

“Vegánsky bezlepkový tekvicový koláč bol bomba a nemohol som uveriť, aký bol chutný!” Mohol som jesť celý tvarohový koláč! “- Yelp userSuzy W.

obraz

Yelp / Andy M.
Nevada

Bronzová kaviareň v Centre Las Vegas

Známy pre chutné, veganské jedlá ako sendviče a šaláty, toto miesto prekvapí množstvom lahodných dezertov. “Milujem, ako je všetko čerstvé, dávajú vzorky svojej polievky denne, tvarohové koláče a ľadovú kávu.“- používateľ Jelly B.

obraz

Yelp / Renata B.
New Hampshire

Amphora v Derry

Grécke jedlo je tu špecialitou, od mäsových koláčov a gyroskopov až po ryžový puding a baklava. Cheesecake je vrstvený do sladkej a chrumkavej baklavy pre over-the-top liečbu.