obraz

Steaková omáčka sa nemusí používať len na jeden veľký, hrubý steak. Vyskúšajte niektoré z našich nových nápadov na nové spôsoby použitia tejto osvedčenej omáčky vo vašej vlastnej kuchyni (aj keď nejste jesť mäso vôbec!). Ak sa chcete držať klasiky (čo je pre nás v poriadku), vyskúšajte niektoré z našich najchutnejších steakov.

obraz

Bold ‘n Saucy Cheeseburger

Pikantná steaková omáčka dodáva klasickému cheeseburgeru veľkú chuť. Môžete dokonca použiť túto mäsitko-ochutnávaciu omáčku vo vašom obľúbenom veggie burger recept, tak, aby jej dotyk autentické svalnaté chuti.

Recept: Bold ‘n Saucy Cheeseburger

obraz

Thinkstock
Výrobky z nudlí nikdy nebudú nudné

Pre chutné zakrútenie na tradičné ázijské jedlo, skúste nahradiť teriyaki alebo sójovú omáčku s A.1. Originálna steaková omáčka na vytvorenie výrazného dresingu pre teplé a studené nudlové šaláty. Pre základňu, ktorá stojí až k odvážnej vôni A.1., Skúste použiť soba (pohánka) alebo husté, žuvacie nudle udon. Po varení rezance podľa návodu na balenie, zamiešajte požadované množstvo steakovej omáčky s pomlčkou rybej omáčkou, limetkou, šupinami a (ak máte radi nejaké extra teplo) vysušené vločky na červenú papriku pre dobrodružnú, ale ľahkú rezancovú misu. Ak chcete, pridajte nejakú rýchlo premiešanú zeleninu, tofu alebo tenké plátky hovädzieho mäsa na vrchol rezance na kompletnejšie jedlo a v prípade potreby ochlaďte.

obraz

Thinkstock
Meatier Mushrooms

Veľa vegetariánov a milovníkov zeleniny si vychutná maslovú chuť húb. Na jedlo šetrné k vehikulám, ktoré má ešte veľkú, masovú chuť, sa nachádzajú veľké hubové čiapky – ako tie z ľahko nájdenej odrody portobello – s A.1. počas grilovania alebo pečenia. Potiahnutie húb steakovou omáčkou počas procesu varenia, ako aj vopred zabezpečí, že naozaj nasiakne veľa chuťovej chuti omáčky a grilovanie alebo varenie umožní, aby omáčka mierne karamelizovala a dala im neodolateľnú spálenú chuť.

obraz

Thinkstock
Zelení budú skutočne chcieť jesť

Získať všetci v rodine k jedlu a vychutnať si ich požadované porcie zelenej zeleniny môže byť niekedy trochu práce. Ale keď posilníte výživné zeleniny ako špenát, šarlát alebo kale s komplexnou chuťou A.1. Original Steak Sauce, každý bude prosiť o viac! Pre ľahké zelené suté ohrievajte panvicu s tenkým povlakom olivového oleja a umyte v niektorých tenkých plátkoch cesnaku a cibule. Sauté krátko na strednú teplotu (2-3 minúty by ste mali urobiť), potom pridajte požadované množstvo zelených a A.1. steaková omáčka. Pre zelenú, ktorá rýchlo padne, napríklad špenát, použite asi 16 uncí čerstvého špenátu a 1/4 šálky steakovej omáčky, aby ste slúžili štyrom.

obraz

A.1. chili

Hovädzie mäso, korenie a klasika A.1. Steaková omáčka vytvára jednoduchú, ale chutnú chilli. Pre vegetariánsky zákusok, ktorý si môžu vychutnať aj milovníci mäsa, vymeňte mäso zemiaku za ďalšie fazuľa – použite kombináciu rôznych odrôd, ako sú čierne fazuľky, červené fazuľky a pinto fazuľa, pre ešte zložitejšiu chuť.

Recept: A.1. chili