Deň svätého Valentína je vzdialená DVA TÝŽDEŇ a ak plánujete vyzdvihnúť kúpenú kartu na pripomenutie dňa, musíte prehodnotiť svoju stratégiu. Na 14. februára sme našli konečnú kartu na darček a fúka karty, škatule s čokoládou a jo, dokonca aj to, že sa rozkošne medvedík drží srdce z vody.

Po prvé, všetko je vždy lepšie, keď je to domáce, takže chytiť túto kartu v drogériách číta “čo najmenšie úsilie.” Ale čo je dôležitejšie, vždy je vždy lepšie, keď je to jedlo, takže sme sa okamžite predávali, keď sme videli, že blogger Liz Bushong zase čerešňové koláče do obalov na pečivo. Ospravedlňujeme sa, ale napísané “Milujem ťa” nemajú nič na výplň koláča. Vlastne, ľutujem.

obraz

S láskavým dovolením Liz Bushong

Znie to ako blázon komplikované, ale je to naozaj dosť blázon. Vezmete Pillsbury Pie Crust nakrájané na námestí, pridajte nejaké čerešňové koláče, potom ho zložte do tvaru obálky, posypete nejaký cukor a pečiete. Môžete dokonca vystrihnúť srdce so zvyškovou kôrovcovou kôrou a umiestniť ju na pečať na obálke, aby bolo ešte viac V-Day hodné.

obraz

S láskavým dovolením Liz Bushong

Buď moja. (Nie, vážne – je to koláč.)

Pre úplný tutoriál navštívte Liz Bushong.

Nasledujte Delish na Instagram.