Na prvý pohľad sa tento hamburger pravdepodobne javí ako normálny: múčka, slanina, hovädzí šalát. Ale tu je tu tajná zložka, ktorá ju nasmeruje na ďalšiu úroveň … arašidové maslo! Ak to počujete a vy ste ako, “Čože ?!” PB na burger? “To znie nechutné” ste tak, tak zle. Tento burger zásadne zmenil môj život pred niekoľkými týždňami.

obraz

Ben Bach

Kombo je to, čo robí. Je to trojnásobná hrozba – krehká slanina, krehké keksy a krémové arašidové maslo. Porozprávajte sa o nebeskom triede textúr. A to nie je len akýkoľvek druh arašidového masla. Hamburgerový kmeň za touto zverou, Killer Burger, robí pikantnú zákrutu v detstve, ktoré sa dokonale spája s mäsom. Má zmysel, že? Orechová, slaná chuť arašidového masla iba zvyšuje mäsitosť hovädzieho mäsa – a nahradzuje sa syrom. Nakladač a slanina sú nevyhnutnými pomocníkmi na rezanie cez krémovú PB.

obraz

Celkovo tento burger je šialený zážitok. Nielenže je to super šťavnaté, ale aj plné umami, pikantná chuť, ktorá prechádza na tvoj jazyk, takže nechceš viac všetko, čo zažívate. Keď som si vzal prvý kúsok, bol som stále trochu skeptický, ale skôr ako som to vedel, musel som hlúposť.

obraz

Získajte slaninu PB fixujte na miestach Killer Burger v Oregone a Washingtone.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.

Prevezmite aplikáciu Delish.