Táto nedeľa, obchody s zmrzlinami a obchody s potravinami budú ponúkať ponuky na lyžičky, pylty a poháre na počesť Národného dňa zmrzliny. Ak chcete byť jedným z prvých skúsiť najnovšiu chuť Halo Top zadarmo, všetko, čo musíte urobiť, je otvoriť počítač … a modliť sa prsty pracovať veľmi rýchlo.

Na počesť miliónovej dovolenky na jedlo (alebo niečo) roka, nízkokrňavé krémové mlieko rozdáva 1 000 voľných pintov arašidového masla a zmrzliny na želé. Najnovšia chuť označuje prvú príchuť Gold Edition od spoločnosti HT, a to ako nový názov obmedzených časových pylov. Počnúc o 12:01 hod. EST 15. júla a bežiace až do okamihu, kedy sú nárokované všetky 1 000 – alebo polnoc, ale prvá možnosť je pravdepodobnejšia – fanúšikovia zmrzliny sa môžu dostať na halotop.com/new, aby zachytili pint s kódom HALOTOPPB & J.

obraz

Halo Top

Podľa jemnej tlače bude víťazná zmrzlina dodaná od 17. júla do 28. júla, takže máte zaručenú vkusnú chuť – pinta oficiálne narazí na obchody v “začiatku augusta”, kde zostanú pár týždňov, zatiaľ čo dodávky trvajú. Delší redaktori dostali prekliaty vrchol a 10/10 odporúčame vyskúšať to – nie som veľký fanúšik na arašidové maslo, ale bol som posadnutý.

Chuť sa vyrába zmrzlinou z arašidového masla, vírivkou z jahôd a kanistami, ktoré dodávajú chuť, ktorú potrebujete, bez toho, aby ste si chlietali zmrzlinu. Ako to uviedol iný redaktor: “Ach, môj Bože, som veľmi zmätený … Cítim sa, ako by som si zahryzol arašidové maslo a sendvič s želé, ale je to zmrzlina.” Potom mala ďalšie kousnutie (alebo dve … alebo tri).

Ak sa zaujímate o to, ako sa táto zdravšia zmrzlina stohuje, jedna pinta má 360 kalórií a 20 gramov bielkovín. To je o niečo viac ako väčšina príchutí Halo Top, ale na rovnakej úrovni s čokoládovou čipovou cestou a čokoládou Roll pints.

obraz
Alexandra Folino

KÚPTE TERAZ Delish Cookbook, amazon.com