sója and whiskey glazed pork chops

Con Poulos

Ak sa bar prechádza a zelené farbivo na potraviny nie sú rysy vašej ideálnej oslavy Svätého Patrika, skúste rozlúčené chutné menu a nádych, ktorý poukazuje na všestrannú chuť whisky. Hoci technicky nepoužívame výlučne írsku whisky, je to na mysli ducha osláv – nie detailov.

Ak máte zábavy s davom, pridajte do mixu tradičné írske recepty a nápoje schválené v deň svätého Patrika.

 <p>Rovnako ako dospelá verzia ošípaných v prikrývke, tieto korenené kuracie klobásy sú zabalené v maslovom bielej pečive, potom pečené a podávané s chrumkavou bourbonovitou horčicovou omáčkou.</p> <p><strong>Recept: Cajunové klobásy s bourbonovou horčicou</strong></p> <p>“title =” Cajun klobása s bourbonovou horčicou ”<br/> src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f66070340fd_-_cajun-sausage-puffs-bourbon-mustard-recipe-rbk1211-z0kgzw-de.jpg ? plodiny = 1xw: 1.0xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/> /> </picture> <p></span></p> <div class= Raymond Hom

Cajunové klobásky s bourbonovou horčicou

Rovnako ako dospelá verzia ošípaných v prikrývke, tieto korenené kuracie klobásy sú zabalené v maslovom bielej pečive, potom pečené a podávané s chrumkavou bourbonovitou horčicovou omáčkou.

Recept: Cajunové klobásy s bourbonovou horčicou

 <p>Vaša prvá vôľa, že to nie je váš typický šalát, bolo to, že obsahuje slaninu i bourbon, dve veci zriedka spojené so zdravým stravovaním. Zahrnuté v tomto jedle, premenili zdravé jedlo na zhovievavá večera, na ktorú sa tešíte.</p> <p><strong> recept:</strong> Špenátový šalát so slaninkou, modrým syrom a vínigrettom Bourbon</p> <p>“title =” Špenátový šalát so slaninou, modrým syrom a bourbonovým vinaigrette ”<br/> src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6567281ac8_-_on-blue-cheese-bourbon-vinaigrette-recipe-clv0513-umgq9w-de.jpg ? veľkosť = 480: * ”<br/> /> </picture> <p></span></p> <div class= Grant Cornett

Špenátový šalát so slaninkou, modrým syrom a vínigrettom Bourbon

Vaša prvá vôľa, že to nie je váš typický šalát, bolo to, že obsahuje slaninu i bourbon, dve veci zriedka spojené so zdravým stravovaním. Zahrnuté v tomto jedle, premenili zdravé jedlo na zhovievavá večera, na ktorú sa tešíte.

recept: Špenátový šalát so slaninkou, modrým syrom a vínigrettom Bourbon