Vždy rodinný favorit, toto klasické jedlo z rýchlo sautéed hovädzieho mäsa a cibule v krémovej hubovej omáčke je perfektné na teplých varených rezancoch. Ozdobte čerstvou petržlenovou vňatie, aby ste mali farebnú tabuľku a podali obľúbenú zelenú zeleninu.

Cal / Serv:
448
výnosy:

4

Čas prípravy:

0

hodiny

10

min

Doba varenia:

0

hodiny

25

min

Celkový čas:

0

hodiny

35

min

prísady
1 polievková lyžica.
zeleninový olej
1
vykostené hovädzie steaky z hovädzieho hovädzieho dobytka alebo hovädzie hovädzie steaky
1
stredná cibuľa
1
Môže sa použiť Campbell’s® Condensed Cream of Mushroom Soup
1/2 lyžičky.
paprika
C.
kyslou smotanou alebo čistým jogurtom
4 c.
pravidelné alebo plnotučné plátky vajec
nakrájanú čerstvú petržlenovú vňať
Smery
  1. Zahrejte olej v 12-palcovej panvici na stredne vysokej teplote. Pridajte hovädzie mäso a variť, až kým sa dobre nehasne a často sa mieša. Odstráňte hovädzie mäso z panvice. Vylijte nejaký tuk.
  2. Znížte teplo na médium. Pridajte cibuľu na panvicu a variť, kým nie je citlivá.
  3. V panvici miešajte polievku a papriku a zahrejte na varenie. Zmiešajte v kyslej smotane. Vráťte hovädzie mäso na panvicu a variť, kým sa neprejdú hovädzie mäso. Podávame zmes hovädzieho mäsa cez rezance. Posypeme petržlenom.
  4. Návrh na podávanie: Podávajte so špenátom s cesnakom a chrumkavým francúzskym chlebom. Na dezert slúži čerstvý jablkový a hrozienkový pohár: kocky, plnené jablkami zmiešané s hrozienkami.

vždy a family favorite, this classic dish of quickly sautéed beef and onion in a creamy mushroom sauce is perfect over hot cooked noodles. Garnish with fresh parsley for a colorful table presence and serve with a family favorite green vegetable.