obraz

S láskavým dovolením show RACHAEL RAY

Áno, znova je to obdobie roka, čas na odoslanie videa Rachael Ray Show“Hej, môžeš variť ?!” súťaž. Máte rošty a zručnosti, ktoré sa považujú za varenie? No, ešte predtým, ako začnete otáčať kamery, zistite, ako sa kedysi kráľovná blíži k vareniu (a jesť!). A nezabudnite, máte až 23. marca aby ste dostali svoje konkurzné pásky!

delish: Aké sú tri najlepšie vlastnosti, ktoré by mal mať veľký kuchár?

Rachael Ray: Mali by mať zmysel pre humor, byť dobrý rozprávač (a mali by byť schopní rozprávať príbeh za receptom, ktorý robia) a musia mať dobrú chuť do jedla. Musíte byť dobrý jedlík, aby ste boli dobrým kuchárom!

delish: Ktoré veci na spanie by mal mať každý dobrý kuchár na dosah ruky?

Rachael Ray: Vaša špajza závisí od toho, aké druhy jedla chcete variť. Ak máte radi Tex-Mex, mali by ste vždy mať konzervované bôby, ryžu, paradajky. Ak je to stredomorské, konzervované ryby, cestoviny, paradajky. Všetky kuchyne by mali mať fľašu EVOO.

delish: Čo je to číslo jedna vec, ktorú chcete ísť, keď práve chladíte doma?

RR: Závisí od sezóny: V zime milujem robiť výdatnú polievku alebo guláš a v lete som veľký fanúšik grilovacích hamburgrov alebo robiť ryby tacos.

delish: Čo máte radi pre varenie pre vašu rodinu?

RR: Nie je nič, čo nemám rád varenie pre svoju rodinu. Je to moja najobľúbenejšia vec!

delish: Je tu niekedy deň, kedy nevaríte?!

RR: Jediný čas, keď nechodím domov a pripravím si večeru s Johnom, je, ak mám nejakú udalosť, a to je veľmi zriedkavé!

Chcete naozaj vyhrať Rachaelovo srdce? Potom musíte prežiť jej žalúdok dvomi svojimi obľúbenými receptami: Supersized Beans a Greens Stoup (Rachizmus pre dusenku a polievku) a My-Oh-Mahi! To je dobrá ryba Taco.