17. Totino Party Pizza

obraz

Flickr.sk / Mike Mozart

Mali sme na to veľké nádeje, keď jeden z našich chutí-testerov chválil, ako by mal jesť takmer každý deň ako dieťa. Ale akonáhle sme sa ponorili do pizze, uvedomili sme si, že toto číslo je lepšie pre deti alebo ľudí, ktorí jednoducho nevedia o nič lepšie. Povedať, že strana pizza bola ďaleko od pizze, by bolo podhodnotením – nezmrznutý syr, nepríjemná kôra a divne pekný pepperoni spôsobil, že jeden chuťový tester tvrdí, že “by ho ani nepožil psovi”.

KÚPIŤ: $ 2, Jet.com

16. Celé potraviny 365 Pepperoni Pizza z tenkej kôry

obraz

Zdvorilosť celých potravín

Whole Foods je pro zdravé jedlo, ale pizza, nie toľko. Aj keď žiadni ochutnávači úplne nenávideli pizzu, neprekročili to slušné. Najväčšou sťažnosťou bolo, že pizza nemala “veľa chuti, ale trochu mastnotu” – rozhodne nie je niečo, čo by ste od reťazca očakávali.

15. Amy’s 4 Cheese Pizza

obraz

S láskavým dovolením Amy

Pizzový syr je všetko o tom cheddare (alebo viete, bez ohľadu na to, či sa zmes syrov premení na cesto), ale podľa slov jedného z našich testerov, “bez toho, aby sa tak stalo, musí syr dodávať. ”

KÚPIŤ: 10 dolárov, Jet.com

14. Celé potraviny 365 Tenká kôra Supreme Pizza

obraz

Zdvorilosť celých potravín

Rovnako ako jeho peperoniový protějšek, toto celé Food Supreme nebolo ohromujúci. Podľa jedného ochutnávača boli toppingy pekné a čerstvé, ale koláč ako celok potrebovala viac chuti. “Nie je to nič, na čo by ste mali napísať domov,” povedal ďalší. Je to v poriadku, pretože WF by nemalo byť vašou cestou na pizzu.

13. Náhrobný originál 5 syrov pizza

obraz

S povýšením z Tombstone Pizza

Podobne ako väčšina ostatných sýrových pizze to nie je presne hviezda. Ako to uviedol jeden ochutnávateľ, “syr bol chutný, ale zvyšok je meh.”

KÚPIŤ: $ 6, Jet.com

12. Newmanova vlastná tenká a chrumkavá nevykurovaná pizza Pepperoni

obraz

S láskavým dovolením Newmanových vlastných

Podľa jedného degustátora táto pizza môže byť “príliš tenká na to, aby zanechala dojem.” Ak ste na Super chrumkavá kôrka, to je pizza pre vás, ale majte na pamäti, že vzhľadom na krehké cesto, omáčka, syr a pepperoni budú chýbať.

KÚPIŤ: $ 8, Jet.com

11. Amy’s BBQ Pizza

obraz

S láskavým dovolením Amy

Táto pizza BBQ je väčšinou na mieste. Hoci niektorí ochutnávatelia opísali cesto ako mierne žuvacie, čo všetci môžeme súhlasiť, nie je v pizze optimálna, omáčka – AKA, hlavná atrakcia – nezmešká. Jednoduchá omáčka s miernym nárazom dáva tejto pizze okraj, aby ju prebral z režimu mrazničky do blízkosti dodávky.

10. Freschetta Tehla pečená kôrka Pečená huba a špenátová pizza

obraz

S láskavým dovolením Freshcetta

“Táto pizza nie je najzaujímavejšia, ale ani neohrozujúca,” povedal jeden ochutnávateľ. Syr je svetlý, huby skutočne chuť pečené a špenát je vítaným dotykom zelene. Nie je to mimoriadne, ale určite je to dobré a pravdepodobne skvelá možnosť pre milovníkov vegetariánskej pizze.

9. DiGiorno Original Rising Crust Pepperoni Pizza

obraz

S láskavým dovolením DiGiorna

Na základe pôvodných poznámok degustátora bola táto zmrznutá pizza trochu rozdelená. Niektorí ochutnávači milovali pepperoni, zatiaľ čo iní cítili, že chutia, ako to bolo vytiahnuté priamo z mrazničky. Ale ako dobré víno sa lepšie s vekom (a tým máme na mysli prechodné minúty medzi uhryznutím, nie skutočnými rokmi) a nakoniec naši ochutnávači to užili.

KÚPIŤ: $ 7, Jet.com

8. Freschetta prirodzene rastúca krupica Pepperoni Pizza

obraz

S láskavým dovolením od Freschetta

Toto číslo pepperoni bolo v poriadku, ale znova, nič zvláštne. Jedinou sťažnosťou, ktorú ochutnali, bola skutočnosť, že kôra bola mierne príliš hustá a naozaj ste ju museli skrútiť. Okrem toho je to klasický pepperoniový koláč.

7. Newmanova vlastná tenká a krémová najvyššia pizza

obraz

S láskavým dovolením Newmanových vlastných

Vegetariánske a toppings chuť super čerstvé na zmrznutú pizzu a koláč má trochu pikantný somethin’-somethin ‘pre tých, ktorí túžia po extra kop. Avšak tže syr sa zdá byť takmer neexistujúci a tenká holiaca kôra znamená, že ste pravdepodobne roztrhali pizzu na tanieri namiesto toho,.

6. DiGiorno Original Rising Crust Najvyššia pizza

obraz

S láskavým dovolením DiGiorna

Tento najvyšší môže byť trochu príliš ambiciózny. Tento koláč sa veľa robil a napriek tomu, že všetky prísady boli čerstvé a chutné, zaplatili pizzu. Omáčka bola špičková, ale syr sa stratil v nej (a všetky zeleniny a mäso).

KÚPIŤ: $ 7, Jet.com

5. Tony’s Pepperoni Pizza

obraz

S láskavým dovolením z Tony’s Pizza

Ako jeden ochutnávač povedal: “Mal som na to malé očakávania, ale v skutočnosti nemôžem prestať jesť.”Buďme skutoční: Tony nie je gurmánska pizza, ale je tu len niečo, čo vám nedovolí, aby ste prestali pracovať na nej, kým nič nezostalo..

4. Kalifornia Pizza Kuchyňa BBQ Kuracie Pizza

obraz

CPK prišla s týmto grilom inšpirovaným koláčom. Kuracie mäso je skutočne šťavnaté a omáčka nie je príliš zdrvujúca, takže je to naozaj príjemné. Jedinou výhradou je to, že s takou mimoriadne tenkou kôrou sa toto číslo podobá na plochý chlieb viac ako pizzu, takže ak máte niečo na peknej strane, možno budete chcieť vyskúšať niečo iné.

KÚPIŤ: $ 8, Jet.com

3. Kalifornia Pizza Kuchyňa Biela Pizza

obraz

S láskavým dovolením Kalifornskej kuchyne Pizza

Jeden z našich ochutnávateľov opísal tento koláč ako “ľahký a mierne špinavý”, čo je spot-on. Táto tenká (znova v štýle pikantného štýlu) pizzou má miernu chuť Alfredo omáčky, ktorá ju zaberá trochu ďalej ako vaša základná biela pizza – a dokonca ďalej ako vaša priemerná zmrznutá pizza.

KÚPIŤ: $ 8, Jet.com

2. Červená barónka Classic Crust Pepperoni Pizza

obraz

Zdvorilosť Red Barona

Slova jedného z našich ochutnávateľov sumarizujú túto pizzu najlepšie: “Chutí to lepšie, ako to vyzerá”. Hoci tento koláč určite nie je hľadáčikom, ošúchaná, omladzujúca omáčka, dokonale tlustá kôra a chuťovka pepperoni vás naozaj myslí, že ste sa dostali.

1. Náhrobný Roadhouse Loaded Double Down Deluxe Pizza

obraz

S povýšením z Tombstone Pizza

Táto pizza je očividným víťazom. Koláč má veľa chutí, ale všetci sa navzájom dopĺňajú veľmi dobre, plus omáčka je na mieste a kôra je len správne množstvo chrumkavé.