ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

Často sme porečali položky menu a brainstorming nápady receptov pre Delish: ingrediencie a deskriptory používané na lákavosť zákazníkov sa sústredili na smrť; mali by sme sa od neho dozvedieť niečo. Ale niekedy názov položky ponuky je taký zvláštny, že mi okamžite udeje ako niečo, čo by sme mali replikovať. Biela koše Hash znel ako zlato.

obraz

Chelsea Lupkin

Prečo, divíš? Zamyslite sa nad možnosťami! V skutočnosti to bolo ťažšie, než som predpokladal, že zisťuje, čo to znamenalo. Vedel som, že chcem brambory, pretože je to HASH, takže som sa rozhodol pre mrazené drvené. Potom som nahrať tie so syrom, nakladané jalapeños, papriky a cibuľu pre veľa chuti. Akonáhle sú všetky vegetariáni jemné, je na čase vytvoriť hniezda pre vajcia a potom začne skutočná zábava: raňajky omáčkou.

obraz

Chelsea Lupkin

V mojom malom svetovom pohľade nie sú žiadne raňajky “bieleho odpadu” kompletné bez klasickej klobásy. Takže zatiaľ čo vajcia varené v hash, si sauté talianske klobásy až do zlaté, pridajte nejakú múku a mlieko, a nechajte to zahusťovať, kým pekné a krémové. Toto je pre drizzling cez hash, moji priatelia, pretože to je INCREDIBLE. Naozaj chcete znova urobiť Ameriku skvelou? Brunch na to.

obraz

Chelsea Lupkin

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.