Ako Warner Bros. a DC Comics pomaly začali škádnuť Suicide Squad– temný trhák s niektorými z najväčších darebákov komiksu na svete – jedna postava okamžite začala zatieniť zvyšok, dokonca aj Jareda Letoho zahaleného tajomstva Jokera: Harley Quinn. Quinn bol vždy obľúbeným fanúšikom, ale Margot Robbie je na bublina sociopath vzal obsesiu mainstream.

Je zrejmé, že marketingový tím za týmto filmom vedel, že to bude pravda, vďaka plnej šaty od Dr. Quinzelovej oblečenia v Hot Topic, akčných postáv Harley Quinn – dokonca aj kitu na farbenie vlasov. Existuje jedna vec, o ktorej si nemysleli: Ako sa na party ako Harley.

harley Quinn cocktail

YouTube / Warner Bros.

Na počesť postavy, ktorá je v podstate ľudským stelesnením Sour Patch Kid, sme vytvorili tento sladko-ostrý výstrel. Citrónový džús prilepí brúsny cukor na okraj skleneného pohára a zmes cukrovej vaty so šľahačkou s modrou gatorádou je vyvážená strúhaným džúsom. Ako posledný dotyk – a kývnutie na Quinnovu baseballovú pálku – sme pridali náhrobný kokteilový miešač, ktorý nájdete vo väčšine kandizovaných alebo party dodávateľských obchodov alebo pomocou nižšie uvedeného odkazu.

harley Quinn Shots

Vineet Sawant / Chelsea Lupkin

Keďže s tebou nemôžete presne vziať tie zábery do divadla, vysnívali sme si alternatívnu hru na pitie; Jeden, ktorý používa triky Harley Quinn, len aby si vás a váš tím psyched na showtime. Nerobte si starosti – nie sú tu žiadne filmové spoilery, len Harley Quinn fakty, aby si všetci vyhodili.

zvitok všetko dole – alebo kliknite sem – prejdete priamo do receptúry.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Harleyov dort – ďakujem vám!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou @ margotrobbie

Harley Quinn Trivia Pitná hra

Urobte si výstrel pre každého, koho máte pravdu.

Keď sa Quinn prvýkrát objavil vo vesmíre DC?

odpoveď: Predtým, než sa objavila v tlači, vyskočila v roku 1992 v Batman: The Animated Series USA Today.

Ako Robbie prišiel s Harleym Quinnovým hlasom?