Pei Wei, rýchlejší servisný mladší brat PF Chang, práve spustil novú položku v ponuke a nie sú mäsitými slovami, pokiaľ ide o súťaž.

V reklame na pei Weiho “Wei Better Orange Chicken” (“Wei Better Orange Chicken”), “Tiger”, hovorí jeho priateľ Panda, že nové kura chutí lepšie kvôli tomu, ako sa to robí, a vyzýva Panda (Express, jasne) mäso.

“Panda je vyrobená z mrazeného tmavého mäsa a Pei Wei’s je vyrobená z čerstvých, všetko z bieleho mäsa kuracieho prsníka, skutočne oranžových plátkov, a vždy sa podáva čerstvým, bez sedenia,” hovorí.

Podľa zástupcu reštaurácie Pei Wei reštaurácia používa čerstvé kuracie mäso a čerstvý steak na každú ryžu a misku na nudle na ich menu.

Nový oranžový kurací recept spoločnosti Pei Wei (ktorý nahradil jedlá Orange Peel) používa čerstvé kuracie mäso v krehkej tempure, varené v oranžovej omáčke a hodené pomarančovými plátkami. Je to popísané ako trochu pikantné, na rovnakej úrovni ako Pei Wei’s Kung Pao a Sesame recepty.

Nie je to prvýkrát, čo značky rýchleho občerstvenia urobili zábery na súťažiacich v sociálnych médiách (na vás, Wendyho). Ako odpoveď na reklamu povedal výkonný riaditeľ spoločnosti Creative and Digital Business Panda Express Kevin Holmes toto:

“Náš láska k nášmu originálnemu oranžovému kuracie sme tak pokorní a nikdy by sme si nepredstavili veľkosť jeho popularity, keď bola vytvorená pred viac ako 30 rokmi. Ako domov americkej čínskej kuchyne je Panda šťastný, že naše originálne oranžové kurča naďalej inšpiruje a prináša šťastie našim hosťom všade, kde by mohli byť. ”

Stojí za zmienku, že zatiaľ čo kurča Pei Wei obsahuje čerstvé pomaranče do svojho receptúry, jedlo vás stále prinesie cukor. Pei Wei je malý Wei Better Orange kurča má 43 gramov cukru; v porovnaní s porciami Panda’s Orange Chicken má 19 gramov (hoci to je len pre kurča).

Pei Wei je Wei Better Orange kurča stojí 5 dolárov za malú alebo pravidelnú veľkosť, ktorá prichádza s ryžou.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.