Ak lubis Hviezdne vojny– možno citovať každý film z pamäte a stále prichádza s pevnou obhajobou pre úlohu Hayden Christensen ako teen-angst Anakin Skywalker – lepšie veríte, že budete zaplavený všetkými druhmi George Lucas-schváleného darčeky tejto sviatočnej sezóny.

So všetkým, čo je vonku (a niektoré z nich sú naozaj tam vonku), môže to byť jednoduché pre Rogue One odísť z koľajníc, získať taký druh daru, ktorý očakávajú, že sa vám bude pyšne zobrazovať vo vašom dome … že si naozaj želáte, aby vás nekupovali. Odstráňte ich z tmavej strany týmito úžasne darebnými darčekmi pre vašu kuchyňu.

1. Death Star Waffle Maker

úmrtia Star Waffle Maker

Chelsea Lupkin

Rovnako ako bola smrteľná hviezda zničená v jedinom výstrele, budete tieto vafle pohltiť jedným kúskom. (A ak Smrťová hviezda nie je vaša vec, môžete tiež dostať vafle tlačené do podoby BB-8, Darth Vader alebo Stormtrooper.)

KÚPIŤ: 45 dolárov

2. Stormtrooper pečivo Mitts

obraz

S láskavým dovolením Amazon

Ako zlé budete vyzerať, keď vytiahnete tie Santa’s Cookies z rúry, ktoré nosia súpravu rukaviciek Darth Vader ?! Vôbec nie? Hmm … zvláštne. No, aspoň sa budete baviť na sebe.

KÚPIŤ: 11 USD

3. Star Wars Geeki Tiki nápoje

Hviezda Wars Tiki Drinks
ThinkGeek

Priznaj to: Han by nebol prvýkrát strieľal, keby sa ochladil s tropickým nápojom späť na kantínu.

KÚPIŤ: 130 dolárov

4. Stoličky na svetlá

obraz

S láskavým dovolením Amazon

Nech sú sily s vami … a vaše sushi role. Akoby to nebolo dosť nádherné, paličky sa rozsvietia – a vy si môžete vybrať, či ste viac Obi-Wan Kenobi, Yoda, Darth Vader alebo Mace mutha-effin ‘Windu. ChopSabers ich robí.

KÚPIŤ: 18 dolárov

5. Kuchynský časovač BB-8

BB-8 Timer
Amazonka

Blah, bla, bla, používate svoj telefón ako časovač, a preto nepotrebujete taký starý kuchynský gadget. Hm, videli ste BB-8 ?! Tento roztomilý malý android zmení vašu myseľ rýchlejšie, ako môžete povedať “Veselé Vianoce” vo Wookie.

KÚPIŤ: 20 dolárov

Bonus: Han Solo zmrazený v karbonitovej mini-chladničke

han Solo Mini Fridge
Amazonka

Môže to byť mimo typického darčekovacieho cenového rozpätia, ale hej, možno sa s tebou bude Santa správať, ak si bol naozaj dobrý. Táto mini chladnička má 18 plechoviek a je to skvelé pre všetky tie časy, ktoré ste šepkali: “Milujem ťa” a “viem”.

KÚPIŤ: 170 dolárov

SÚVISIACE VIDEA:

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.