Chrumkavý Beef and Broccoli Stir Fry Recipe

Judy Kim

Je čas vziať si čínsky odber do vlastných rúk.

výnosy:

4

Čas prípravy:

0

hodiny

15

min

Celkový čas:

0

hodiny

25

min

prísady
1 c.
biela ryža
1 libra.
bok steak, rozrezaný na 1/4 “pásy
3 polievkové lyžice.
kukuričný škrob, rozdelené
2
strúčiky cesnaku, strúhané
kus zázvor, olúpané a strúhané
2 polievkové lyžice.
cukor
1/4 c.
sójová omáčka s nízkym obsahom sodíka
Čerstvo mletý čierny korenie
2 polievkové lyžice.
arašidový olej
1
hlava brokolica, nakrájame na florets
4
zelená cibuľa, nasekané
Smery
  1. Cook ryžu podľa návodu na balenie. Medzitým opláchnite a vysušte mäso papierovou utierkou, aby ste odstránili akúkoľvek vlhkosť. V strednej miske zmiešajte mäso s 2 polievkovými lyžičkami kukuričného škrobu, až kým nebude dobre obalené.
  2. Do veľkého hrnca, ktorý je vybavený parným kôškom, pridajte 1 “vodu, pridajte k varu a pridajte brokolicu, potom zakryte a paru až kým nebudete jemný, 4 až 5 minút.
  3. V malej nádobe kombinujte cesnak, zázvor, cukor, sójovú omáčku a zvyšnú polievkovú kukuričnú škrob, nakrájajte na korenie a dobre premiešajte.
  4. V liatinovej panvici na stredne vysokej teplote, teplý arašidový olej. Keď je olej horúci a takmer fajčiť, pridajte mäso do jednej vrstvy a variť do okopávania, celkom 4 až 5 minút. (Mäso ochuťte v dávkach, aby ste zabránili pareniu v preplnenom paneli.) Premiestnite mäso na tanier. Dobre pretrepte omáčku a nalejte do panvice; nechajte vriec, 2 až 3 minúty. Pridajte hovädzie mäso a brokolicu späť na panvicu, aby ste prehrili a uistite sa, že všetko je dobre pokryté. Podávame cez dusenú ryžu a ozdobíme zelenou cibuľkou.

Chrumkavý Beef and Broccoli Stir Fry Recipe

Judy Kim