Nechajte to duo Gaines, z Fixer Upper sláva, dýchať úplne čerstvý život do niečoho, čo je trochu prehnané. Pretože, buďme úprimní, už sme dosiahli špičkovú hystériu v krmivách potravín: Bez ohľadu na to, kde žijete, je tu šanca, že nie je príliš ďaleko od teba – ak nie celá rana, ktorá sa zhromažďuje počas obednej hodiny. Takže to by nemalo prísť ako veľké prekvapenie, keď sa Chip a Jo rozhodli obklopiť trávnik mimo ich jeden a pol ročný trh Magnolia s jedlom na kolesách.

Kura Sandwich Silos

Jonathan Boulton

Ale tu je vec: rovnako ako všetko ostatné Chip a Jo dotyk, zbierka potravín nákladných automobilov cíti známy, ale nečakané všetky naraz. Existujú zvyčajné južné prenasledovania, ako napríklad Vitek’s, barbecue truck (ich verzia Frito koláč, nazývaná Gut Pak, je Chipovo absolútne obľúbené) a Milo Biscuit Company, ktorá spája sendvičové sendviče a sladké čajové smažené kurča. Toto je Texas, koniec koncov. Ale budete príjemne prekvapení, keď vidíte Luna Juice Bar, ktorý znižuje vynaliezavé drobné šťavy, ako je jalapeño-špicaté a ananásom plnené Hot Hula Girl. Potom je tu 900 drevených pizzerií, ktoré robia koláče ako stredné ako tie, ktoré by ste našli v New Yorku a Bostonskej talianskej kapuce.

jedlo Trucks Silos

Jonathan Boulton

Majitelia nákladných automobilov sú rovnako podnikateľské a vášniví ako Gaineses – možno to bolo to, čo chytil Chip a Jo oči. Opýtajte sa väčšiny majiteľov, čo robia, predtým, než otvoria potravinový vozík a vyplienú späť celý rad odpovedí, z ktorých nič nemá nič spoločné s jedlom. Sme šťastní, že sme sa zmenili v kariére a získali sme úžitok z nedávnej návštevy Waco. Tu sú naše obľúbené jedlá na siedmich rôznych miestach.

Nasledujte Delish na Instagram.