Už ste niekedy navštívili dovolenku, ktorá nemala kolečko? Je to najjednoduchší predjedlo, na ktoré sa môžete spoľahnúť, keď hostíte: hodíte ho do rúry na 10 minút na zahriatie a odložte ho nejakým chlebom alebo sušienkami. Ale! Prečo by ste mali cestovať najviac? Zmeňte to v tomto roku – a urobte si pečené brie vkus. Moc. LEPŠIE.

obraz

Chelsea Lupkin

Tu je návod: Po prvé, budete pokryť brie v zmesi varenej slaniny a javorového sirupu, pretože YUM, že combo je ako crack. Po druhé, budete robiť ďalší krok k zabaleniu brie v bielej pečive, pretože to znie trochu rozrušene, ale to naozaj nie je, a to vyzdvihuje brie exponenciálne. Po tretie, idete na vrchol celú vec s viac pekanov a slaniny, pretože prečo nie?

obraz

Chelsea Lupkin

Jediná vec, ktorú chcete sledovať, je, ak slanina a pekanové rastliny sú príliš tmavé, kým čakáte na šálku pečiva, aby ste získali takú peknú zlatú farbu. Ak potrebujete, po 10 minútach položte malý kúsok fólie.

obraz

Chelsea Lupkin

Použite tento recept ako skákací bod pre všetky pečené brie potreby: Môžete preskočiť slaninu a použiť akúkoľvek zaseknutú papričku, ktorú ste radi, sušené paradajkami, olivovým olejom, čerstvým tymianom alebo rozmarínom, alebo sladké a rozložené s Nutella pred zabalením do pečiva.

obraz

Chelsea Lupkin

Spomeňte si na jednu vec: Keď je pripravená, nestrácajte čas do tohto majstrovského diela. Vaši hostia vám poďakujú.

ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

Kód PIN pre neskôr

javor Bacon Baked Brie Pinterest


Nasledujte Delish na Instagram.